Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
205 894 zł
Umowa zawarta
1 marca 2023
Okres realizacji
3 miesiące
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont chodników oraz ciągów pieszo-jezdnych na remont chodników oraz ciągów pieszo-jezdnych na terenach zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego we Wrocławiu

Zamawiający Zarząd Zasobu Komunalnego (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont chodników oraz ciągów pieszo-jezdnych na remont chodników oraz ciągów…”, wybierając ofertę wykonawcy RAVEA Sp. z o.o. Wartość umowy: 205 894 zł.

Zamawiający: Zarząd Zasobu KomunalnegoWrocław, Dolnośląskieopublikowano 3 marca 2023
Wartość umowy
205 894 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RAVEA Sp. z o.o. (Wrocław).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 205 894,45 zł (umowę zawarto 1 marca 2023 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail