ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Wykonanie i montaż elementów Systemu Informacji Miejskiej w zakresie tablic ulicowych montowanych na słupkach

Zamawiający Gmina Mikołów (Mikołów, Śląskie) prowadził postępowanie „Wykonanie i montaż elementów Systemu Informacji Miejskiej w zakresie tablic ulicowych…”. Termin składania ofert minął 16 marca 2023, 09:00. Planowany budżet: 203 186 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina MikołówMikołów, Śląskie (powiat Mikołowski →)opublikowano 1 marca 2023
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
203 186 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
16 marca 2023, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji na wykonane roboty40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    01 marca 2023

    Termin ofert: 16 marca 2023 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    12 kwietnia 2023

    5 ofert1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Okres gwarancji na wykonane roboty 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Wykonanie i montaż elementów Systemu Informacji Miejskiej w zakresie tablic ulicowych montowanych na słupkach.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 203 186,15 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail