Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
96 095 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Pakiet gospodarczy Przedmiot zamówienia stanowi sukcesywna dostawa środków czystości na potrzeby szpitala Olmedica w Olecku sp. z o.o. Zestawienie asortymentowe i ilościowe zawiera załącznik nr 2.1 do SWZ. Zakres zamówienia obejmuje asortym
    Wartość umowy
    63 597 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Ręczniki papierowe, papier toaletowy Przedmiot zamówienia stanowi sukcesywna dostawa ręczników papierowych oraz papieru toaletowego na potrzeby szpitala Olmedica w Olecku sp. z o.o. Zestawienie asortymentowe i ilościowe zawiera załącznik nr
    Wartość umowy
    32 497 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa środków czystości do magazynu na potrzeby szpitala Olmedica w Olecku sp. z o. o.

Zamawiający Olmedica w Olecku - Sp. z o.o. (Olecko, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa środków czystości do magazynu na potrzeby szpitala Olmedica w Olecku sp. z o. o”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "IMPULS" Teresa Popko. Łączna wartość umów: 96 095 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
96 095 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "IMPULS" Teresa Popko za łącznie 96 094,51 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

OLMEDICA W OLECKU - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 519558690

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gołdapska 1

1.5.2.)Miejscowość

Olecko

1.5.3.)Kod pocztowy

19-400

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

olmedica@olmedica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.olmedica.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/720815

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa środków czystości do magazynu na potrzeby szpitala Olmedica w Olecku sp. z o. o.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1c1aedc1-9efb-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00101185

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-02-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00065649

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/03-2023/TP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

79360,64 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1- Pakiet gospodarczy
Przedmiot zamówienia stanowi sukcesywna dostawa środków czystości na potrzeby szpitala Olmedica w Olecku sp. z o.o. Zestawienie asortymentowe i ilościowe zawiera załącznik nr 2.1 do SWZ. Zakres zamówienia obejmuje asortyment wyspecyfikowany w pakiecie nr 1

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.5.)Wartość części

64294,88 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 2- Ręczniki papierowe, papier toaletowy
Przedmiot zamówienia stanowi sukcesywna dostawa ręczników papierowych oraz papieru toaletowego na potrzeby szpitala Olmedica w Olecku sp. z o.o. Zestawienie asortymentowe i ilościowe zawiera załącznik nr 2.2 do SWZ. Zakres zamówienia obejmuje asortyment wyspecyfikowany w pakiecie nr 2

4.5.3.)Główny kod CPV

33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

4.5.5.)Wartość części

33318,71 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

1

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

1

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

63597,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

63597,12 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

63597,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "IMPULS" Teresa Popko

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8470004100

7.3.3)Ulica

Aleje Lipowe 1b

7.3.4)Miejscowość

Olecko

7.3.5)Kod pocztowy

19-400

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-02-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

63597,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32497,39 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32497,39 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32497,39 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "IMPULS" Teresa Popko

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8470004100

7.3.3)Ulica

Aleje Lipowe 1b

7.3.4)Miejscowość

Olecko

7.3.5)Kod pocztowy

19-400

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-02-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

32497,39 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Olmedica w Olecku - Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olecko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 96 095 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39830000-9 (Środki czyszczące). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy "IMPULS" Teresa Popko (Olecko). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.