Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
48 010 zł
Umowa zawarta
30 stycznia 2023
Okres realizacji
do 31 grudnia 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas wymiany towaru40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa produktów żywnościowych do stołówki przy Szkole Podstawowej i w Przedszkolu Integracyjnym w Dąbrówce oraz Oddziałach Przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Dąbrówce z siedzibą Bratucice 35

Zamawiający Zespół Szkolno - Przedszkolny w Dąbrówce (Bratucice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa produktów żywnościowych do stołówki przy Szkole Podstawowej i w Przedszkolu…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Handlowo- Usługowa Gallod - Hurt Bronisław Kłusek. Wartość umowy: 48 010 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zespół Szkolno - Przedszkolny w DąbrówceBratucice, Małopolskie (powiat Bocheński →)opublikowano 17 lutego 2023
Wartość umowy
48 010 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 stycznia 2023

    Termin ofert: 18 stycznia 2023 18:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 lutego 2023

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Handlowo- Usługowa Gallod - Hurt Bronisław Kłusek (Trzciana), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 48 010,00 zł (umowę zawarto 30 stycznia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Dąbrówce

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 381200040

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dąbrówka 1

1.5.2.)Miejscowość

Bratucice

1.5.3.)Kod pocztowy

32-712

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

(14) 6851080;

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zspdabrowka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zspdabrowka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f65182e-917d-11ed-b4ea-f64d350121d2

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa produktów żywnościowych do stołówki przy Szkole Podstawowej i w Przedszkolu Integracyjnym w Dąbrówce oraz Oddziałach Przedszkolnych Szkoły Podstawowej w Dąbrówce z siedzibą Bratucice 35

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8f65182e-917d-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00100958

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-02-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00024889

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSP.073.14.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

181693,40 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Artykuły spożywcze (różne)

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

36991,09 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mięso, drób, przetwory mięsne i wędliny

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

43112,15 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Warzywa i owoce świeże, kiszonki. Jaja

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03142500-3 - Jaja

4.5.5.)Wartość części

35423,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ryby mrożone, lody, mrożonki owocowe i warzywne

4.5.3.)Główny kod CPV

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

4.5.5.)Wartość części

20019,68 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Produkty gastronomiczne

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

3043,16 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pieczywo świeże, wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

9686,88 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Mleko i produkty mleczarskie

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

21252,10 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 4

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

48010,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48010,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

48010,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Handlowo- Usługowa Gallod - Hurt Bronisław Kłusek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8681250161

7.3.3)Ulica

Leszczyna 159

7.3.4)Miejscowość

Trzciana

7.3.5)Kod pocztowy

32-733

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-01-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

48010,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15800000-6Różne produkty spożywcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
262 405 zł
Próbka: 125 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
144 916 zł444 486 zł
Rozstęp międzykwartylowy
299 570 zł
Źródło próbki
CPV 15800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
144 916 zł
Mediana
262 405 zł
Górny kwartyl
444 486 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Brak danych do porównania.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Dąbrówce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bratucice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 48 010 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15800000-6 (Różne produkty spożywcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Handlowo- Usługowa Gallod - Hurt Bronisław Kłusek (Trzciana). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.