Świadczenie na terenie gminy Aleksandrów Łódzki usług weterynaryjnych,
Zamawiający Gmina Aleksandrów Łódzki (Aleksandrów Łódzki, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie na terenie gminy Aleksandrów Łódzki usług weterynaryjnych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=461, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,4 ofertumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
9 wpisów- Wynik: częściowo rozstrzygnięty
06 października 2021
1 oferta2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 stycznia 2023
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 lutego 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
01 lutego 2023
- Wykonanie umowy
01 lutego 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 lutego 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 lutego 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 lutego 2023
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
01 lutego 2023
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Aleksandrów Łódzki |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 472057738 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Plac Tadeusza Kościuszki 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Aleksandrów Łódzki |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 95-070 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL712 - Łódzki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 422700300 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gmina@aleksandrow-lodzki.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.aleksandrow-lodzki.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-0f0c1759-e9f2-11eb-b885-f28f91688073 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00076461 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-02-01 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00070075 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Świadczenie na terenie gminy Aleksandrów Łódzki usług weterynaryjnych, |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część II D |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 85200000-1 - Usługi weterynaryjne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 85210000-3 - Ośrodki pielęgnowania zwierząt domowych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-09-16 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Gabinet Weterynaryjny i Sklep Artur Kotarba |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6941080342 |
| 4.3.3.) | Ulica | Bratoszewskiego 21 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Aleksandrów Łódzki |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 95-070 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 44900 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00212944/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-01-01 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 41820 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →