Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja budynku kaplicy cmentarnej na terenie cmentarza komunalnego przy ulicy Szczecińskiej w Kamieniu Pomorskim

Zamawiający Gmina Kamień Pomorski (Kamień Pomorski, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja budynku kaplicy cmentarnej na terenie cmentarza komunalnego przy ulicy…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA KAMIEŃ POMORSKI

1.2.)Oddział zamawiającego

Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811685585

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Stary Rynek 1

1.4.2.)Miejscowość

Kamień Pomorski

1.4.3.)Kod pocztowy

72-400

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.4.7.)Numer telefonu

913825028

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

um@kamienpomorski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.kamienpomorski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-65e5d45e-0bf4-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00075008

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-02-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00274431/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja budynku kaplicy cmentarnej na terenie cmentarza komunalnego przy ulicy Szczecińskiej w Kamieniu Pomorskim

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania pn. Modernizacja budynku kaplicy cmentarnej na terenie cmentarza komunalnego przy ul. Szczecińskiej w Kamieniu Pomorskim.
2. Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia:
1) Prace przygotowawcze;
2) Renowacja blend - tynków występujących na elewacjach budynku;
3) Remont i renowacja elewacji ceglanej budynku kaplicy cmentarnej;
4) Renowacja i konserwacja elementów metalowych kraty ozdobne okien;
5) Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna;
6) Parapety z cegły pełnej kl. 15 lub klinkierowe w rolkę;
7) Izolacja przeciwwilgociowa ścian fundamentowych i fundamentów z cegły;
8) Odtworzenie instalacji odgromowej na elewacji;
9) Remont pomieszczenia sanitarnego w budynku kaplicy;
10) Roboty rozbiórkowe;
11) Roboty wykończeniowe;
12) Instalacja kanalizacji sanitarnej w toalecie;
13) Instalacja wody zimnej w pomieszczeniu toalety ogólnodostępnej;
14) Instalacja elektryczna;
15) Usunięcie i wywóz gruzu.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-31

4.2.)Okres realizacji zamówienia

4 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Budowlane Andrzej Granat

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 368836331

4.3.3.)Ulica

Wąska 1

4.3.4.)Miejscowość

Kamień Pomorski

4.3.5.)Kod pocztowy

72-400

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

465712,08 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00380162/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-12-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Konieczność wykonania robót dodatkowych, które nie zostały przewidziane w dokumentacji projektowej

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

bez zmian

5.4.6.)Wartość zmiany

12264,92

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

477977,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kamień Pomorski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kamień Pomorski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.