Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Hurtowy odbiór ścieków z terenu gminy Krzykosy

Zamawiający Gmina Krzykosy (Krzykosy, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Hurtowy odbiór ścieków z terenu gminy Krzykosy”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KrzykosyKrzykosy, Wielkopolskie (powiat Średzki →)opublikowano 31 stycznia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcę

    31 stycznia 2023

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowyBieżące

    31 stycznia 2023

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA KRZYKOSY

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631258218

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Główna 37

1.4.2.)Miejscowość

Krzykosy

1.4.3.)Kod pocztowy

63-024

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.4.7.)Numer telefonu

612851514

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

krzykosy@wokiss.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.krzykosy.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7444b073-6a27-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00071201

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-01-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00341346/02

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Hurtowy odbiór ścieków z terenu gminy Krzykosy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest hurtowy odbiór od gminy Krzykosy ścieków komunalnych z terenu Witowa i Pięczkowa w okresie od 1 stycznia 2022r. do 31 grudnia 2022r. Miejscem odbioru ścieków będzie przepompownia ścieków zlokalizowana na działce nr 583/1 w miejscowości Pięczkowo.

3.9.)Główny kod CPV

90410000-4 - Usługi usuwania ścieków

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-01-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2022-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakłąd Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. w Miłoslawiu

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7891789641

4.3.3.)Ulica

Mostowa 18

4.3.4.)Miejscowość

Miłosław

4.3.5.)Kod pocztowy

62-320

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

421632,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00071181/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

507876,80 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Krzykosy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krzykosy.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90410000-4 (Usługi usuwania ścieków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.