Dostawa artykułów i produktów spożywczych w 2022 roku dla Bursy Międzyszkolnej Nr 2 w Zamościu
Zamawiający Bursa Międzyszkolna nr 2 w Zamościu (Zamość, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa artykułów i produktów spożywczych w 2022 roku dla Bursy Międzyszkolnej Nr 2 w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 263 392 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=602, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisówPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Żywność, napoje, tytoń (CPV 15)
- woj. Lubelskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | BURSA MIĘDZYSZKOLNA NR 2 W ZAMOŚCIU |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 951078980 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Szczebrzeska 41 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Zamość |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 22-400 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL812 - Chełmsko-zamojski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48846412486 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | +48846412486 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | kierownik.bursa2@wp.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://bursa2zamosc.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-ef95f386-6727-11ec-8c2d-66c2f1230e9c |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00065807 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-01-29 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00332116/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa artykułów i produktów spożywczych w 2022 roku dla Bursy Międzyszkolnej Nr 2 w Zamościu |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Mięso i wędliny |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 15110000-2 - Mięso 15112000-6 - Drób 15113000-3 - Wieprzowina |
Sekcja 4Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-01-07 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2022-01-07 do 2022-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | MASARNIA Sikora Zygmunt Spółka z o.o., ul. Ogrodowa 24, 22-400 Zamość |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 9223055391 |
| 4.3.3.) | Ulica | Ogrodowa 24 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Zamość |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 22-400 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubelskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 164143,60 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00038352/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Wystąpienie okoliczności niemożliwych do przewidzenia i niezależnych od stron umowy w postaci zjawisk gospodarczych zewnętrznych w stosunku do stron umowy i w pełni od nich niezależnych w postaci gwałtownej dekoniunktury, ograniczenia dostępności surowców, zmiany inflacyjne, drastyczny wzrost cen, oraz konflikt zbrojny w Ukrainie oraz jego transgraniczne skutki gospodarcze, których nie można było przewidzieć w chwili zawierania umowy. (§ 11 umowy) |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Dostawa artykułów i produktów spożywczych w 2022 roku dla Bursy Międzyszkolnej Nr 2 w Zamościu |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 11361,02 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 127821,31 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.