Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa kruszyw budowlanych wraz z transportem - część II

Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (Brzozów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa kruszyw budowlanych wraz z transportem - część II”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 375 000 zł
Konkurencyjność
~5,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

11 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.2.)Oddział zamawiającego

Dział Usług Budowlanych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 371168663

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Legionistów 10

1.4.2.)Miejscowość

Brzozów

1.4.3.)Kod pocztowy

36-200

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@pgk-brzozow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pgk-brzozow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-01c04a57-08c2-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00060174

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-01-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00270307/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa kruszyw budowlanych wraz z transportem - część II

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania jest dostawa kruszyw budowlanych wraz z transportem i rozładunkiem w rodzajach i ilościach określonych poniżej: tj. dostawa klińca 4-31,5 mm w zamówieniu podstawowym - ilość około 1700 ton, w prawie opcji 500 ton.

3.9.)Główny kod CPV

14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

3.10.)Dodatkowy kod CPV

14212200-2 - Kruszywo

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

FHU PIRAMIDA PIOTR CICHOŃ

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6861525888

4.3.3.)Ulica

BLIZNE 68

4.3.4.)Miejscowość

BLIZNE

4.3.5.)Kod pocztowy

36-221

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

125885,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00308564/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-12-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

162910,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy ujęta została razem z prawem opcji z której skorzystał Zamawiający.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

14210000-6Żwir, piasek, kamień kruszony i kru…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
375 000 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 731 zł567 869 zł
Rozstęp międzykwartylowy
394 138 zł
Źródło próbki
CPV 14210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
173 731 zł
Mediana
375 000 zł
Górny kwartyl
567 869 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brzozów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 14210000-6 (Żwir. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.