DZP.26.1.79.2022 DOSZCZELNIANIE PRZEWODÓW KOMINOWYCH WKŁADAMI KWASOODPORNYMI I ŻAROODPORNYMI W NIERUCHOMOŚCIACH STANOWIĄCYCH ZASÓB GMINY ŁÓDŹ.
Zamawiający Zarząd Lokali Miejskich (Łódź, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „DZP.26.1.79.2022 DOSZCZELNIANIE PRZEWODÓW KOMINOWYCH WKŁADAMI KWASOODPORNYMI I…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4461, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Zarząd Lokali Miejskich |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | ZLM |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 363752546 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | al. Kościuszki 47 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Łódź |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 90-514 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL711 - Miasto Łódź |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zlm@zlm.lodz.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zlm.lodz.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-eafe1dc2-c53a-11ec-b879-9a86e5ac3946 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00057278 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-01-25 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00136131/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | DZP.26.1.79.2022 DOSZCZELNIANIE PRZEWODÓW KOMINOWYCH WKŁADAMI KWASOODPORNYMI I ŻAROODPORNYMI W NIERUCHOMOŚCIACH STANOWIĄCYCH ZASÓB GMINY ŁÓDŹ. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest doszczelnianie przewodów kominowych wkładami kwasoodpornymi i żaroodpornymi w nieruchomościach stanowiących zasób Gminy Łódź w podziale na 2 części. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45331210-1 - Instalowanie wentylacji |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-05-17 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2022-10-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | USŁUGOWY ZAKŁAD KOMINIARSKI PIOTR ROJEK, |
| 4.3.1.1.) | Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | AG-MAR USŁUGI KOMINIARSKIE Mariusz Olejnik ul. Jałowcowa 30, 95-200 Pabianice, NIP 731-122-33-84, USŁUGI KOMINIARSKIE PAWEŁ GOLENIA ul. Pogonowskiego 17, 90-745 Łódź, NIP 731- 126-93-57, Profi home sp. z o.o., 93-036 Łódź, ul. Piotra Skargi 12, NIP: 9372717377, KOMIN-SERWIS Jakub Olejnik ul. Bardowskiego 16b, 95-200 Pabianice, NIP 731-199-22-72 |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 731- 180-10-71 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Konstantynów Łódzki |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 131004 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00165602/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-12-01 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 36207,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.