Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
262 055 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1transport medyczny realizowany w składzie odpowiadającym specjalistycznemu zespołowi ratownictwa medycznego - zgodnie z art. 36 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 8 września 2006r o Państwowym Ratownictwie Medycznym (Dz.U.2022.1720 t.j. z
    Wartość umowy
    68 825 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2transport medyczny realizowany w składzie odpowiadającym podstawowemu zespołowi ratownictwa medycznego - zgodnie z art. 36 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy z dnia 8 września 2006r o Państwowym Ratownictwie Medycznym (Dz.U.2022.1720 t.j. z późn.
    DANRECH Specjalistyczny Transport Medyczny· Dąbrowa Górnicza
    Wartość umowy
    111 780 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3transport z sanitariuszem Średnia roczna: ilość wyjazdów – 450, ilość kilometrów – 6500 km, czas transportu – 650 godzin
    DANRECH Specjalistyczny Transport Medyczny· Dąbrowa Górnicza
    Wartość umowy
    78 000 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4transport bez opieki medycznej (przewóz osób lub materiałów biologicznych) średnia roczna: ilość wyjazdów 25, ilość kilometrów – 550 km, czas transportu – 30 godzin
    DANRECH Specjalistyczny Transport Medyczny· Dąbrowa Górnicza
    Wartość umowy
    3450 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług transportu sanitarnego dla pacjentów Zamawiającego

Zamawiający Centrum Zdrowia w Mikołowie Sp. z o.o. (Mikołów, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług transportu sanitarnego dla pacjentów Zamawiającego”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 262 055 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
262 055 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Unia Bracka Sp. z o.o. (część 1); DANRECH Specjalistyczny Transport Medyczny (części 2, 3, 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 262 055,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

CENTRUM ZDROWIA W MIKOŁOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 241294970

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Ludwika Waryńskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Mikołów

1.5.3.)Kod pocztowy

43-190

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22C - Tyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@szpital-mikolow.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://szpital-mikolow.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpital-mikolow.com.pl/zp-20-2022-swiadczenie-uslug-transportu-sanitarnego-dla-pacjentow-zamawiajacego/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług transportu sanitarnego dla pacjentów Zamawiającego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4a76ab27-8060-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00056335

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-01-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00507094

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/20/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

301750,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1 - transport medyczny realizowany w składzie odpowiadającym specjalistycznemu zespołowi ratownictwa medycznego - zgodnie z art. 36 ust. 1 pkt 1 i ust. 3 ustawy z dnia 8 września 2006r o Państwowym Ratownictwie Medycznym (Dz.U.2022.1720 t.j. z późn. zm.),
Średnia roczna: ilość wyjazdów – 80, ilość kilometrów – 1750 km, czas transportu – 90 godzin

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

50125,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 2 - transport medyczny realizowany w składzie odpowiadającym podstawowemu zespołowi ratownictwa medycznego - zgodnie z art. 36 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 ustawy z dnia 8 września 2006r o Państwowym Ratownictwie Medycznym (Dz.U.2022.1720 t.j. z późn. zm.),
Średnia roczna: ilość wyjazdów – 380, ilość kilometrów – 6300 km, czas transportu – 720 godzin

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

139500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 3 - transport z sanitariuszem
Średnia roczna: ilość wyjazdów – 450, ilość kilometrów – 6500 km, czas transportu – 650 godzin

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

107250,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 4 - transport bez opieki medycznej (przewóz osób lub materiałów biologicznych)
średnia roczna: ilość wyjazdów 25, ilość kilometrów – 550 km, czas transportu – 30 godzin

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

4875,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

68825,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

68825,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

68825,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Unia Bracka Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

240109946

7.3.4)Miejscowość

Ruda Śląska

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-01-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

68825,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

111780,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

245970,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

111780,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DANRECH Specjalistyczny Transport Medyczny

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

240074886

7.3.4)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-01-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

111780,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

78000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

78000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

78000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DANRECH Specjalistyczny Transport Medyczny

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

240074886

7.3.4)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-01-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

78000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3450,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3450,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3450,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DANRECH Specjalistyczny Transport Medyczny

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

240074886

7.3.4)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-01-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3450,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Zdrowia w Mikołowie Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mikołów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 262 055 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Unia Bracka Sp. z o.o. (Ruda Śląska). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.