Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Elżbieta Waluk· Ignatki Osiedle
Wartość umowy
96 000 zł
Umowa zawarta
23 stycznia 2023
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie pracy w zawodzie pielęgniarki40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług pielęgniarskich na potrzeby cudzoziemców przebywających w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Białymstoku (dorośli mężczyźni) (sprawa nr 39/ZP/SZ/22)

Zamawiający Podlaski Oddział Straży Granicznej imienia gen. dyw. Henryka Minkiewicza z siedzibą w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług pielęgniarskich na potrzeby cudzoziemców przebywających w Strzeżonym…”, wybierając ofertę wykonawcy Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Elżbieta Waluk. Wartość umowy: 96 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
96 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Elżbieta Waluk (Ignatki Osiedle).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 96 000,00 zł (umowę zawarto 23 stycznia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Podlaski Oddział Straży Granicznej imienia gen. dyw. Henryka Minkiewicza z siedzibą w Białymstoku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050440036

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. gen. J. Bema 100

1.5.2.)Miejscowość

Białystok

1.5.3.)Kod pocztowy

15-370

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.posg@strazgraniczna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.podlaski.strazgraniczna.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/posg

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług pielęgniarskich na potrzeby cudzoziemców przebywających w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Białymstoku (dorośli mężczyźni)
(sprawa nr 39/ZP/SZ/22)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4b9ff4f8-7d3b-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00054910

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-01-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00106557/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.15 Usługi pielęgniarskie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej, w ramach projektu„4/9-2018/BK-FAMI Organizowanie powrotów przymusowych cudzoziemców – część II”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00501972

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

39/ZP/SZ/22

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

99200,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pielęgniarskich przez co najmniej 3 osoby
na potrzeby cudzoziemców (dorośli mężczyźni) umieszczonych w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców przy Podlaskim Oddziale Straży Granicznej zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

85141200-1 - Usługi świadczone przez pielęgniarki

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

96000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

96000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

96000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
1. Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Elżbieta Waluk

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Grażyna Anna Kaczan reprezentująca Indywidualną Praktykę Pielęgniarską Grażyna Anna Kaczan, 15 - 521 Zaścianki ul. Letnia 3;Marta Milewska - Buzun reprezentująca Indywidualną Praktykę Pielęgniarską Marta Milewska- Buzun, 15-623 Krupniki ul. Kruszewska 9;Jolanta Brunejko - Struniewicz reprezentująca praką pod nazwą Jolanta Brunejko-Struniewicz 15-352 Białystok, ul. Wiejska 60/23

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

366041142

7.3.3)Ulica

ul. Przejezdna 6 m 29

7.3.4)Miejscowość

Ignatki Osiedle

7.3.5)Kod pocztowy

16-001

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-01-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

96000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

umowa została zawarta na czas określony - 6 miesięcy od dnia podpisania

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85141200-1Usługi świadczone przez pielęgniark…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Podlaski Oddział Straży Granicznej imienia gen. dyw. Henryka Minkiewicza z siedzibą w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 96 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85141200-1 (Usługi świadczone przez pielęgniarki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Indywidualna Praktyka Pielęgniarska Elżbieta Waluk (Ignatki Osiedle). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.