Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Utrzymanie dróg gminnych i placów w okresie zimowym 2022/2023 na terenie Gminy Dębno

Zamawiający Gmina Dębno (Wola Dębińska, Małopolskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Utrzymanie dróg gminnych i placów w okresie zimowym 2022/2023 na terenie Gminy Dębno”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina DębnoWola Dębińska, Małopolskie (powiat Brzeski →)opublikowano 19 stycznia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA DĘBNO

1.2.)Oddział zamawiającego

Gmina Dębno

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000540357

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

240

1.4.2.)Miejscowość

Wola Dębińska

1.4.3.)Kod pocztowy

32-852

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@gminadebno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminadebno.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-65fcab98-4e19-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.3.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00044282

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2023-01-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00396267/01

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Utrzymanie dróg gminnych i placów w okresie zimowym 2022/2023 na terenie Gminy Dębno

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

„Zimowe utrzymanie dróg i placów na terenie Gminy Dębno w sezonie zimowym 2022/2023r.” 2. Zakres zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg i placów sprzętem i materiałem będącym w dyspozycji Wykonawcy poprzez odśnieżanie i likwidację gołoledzi w sposób zapewniający ciągłość przejazdu, stosownie do istniejących warunków atmosferycznych, oraz całodobowe patrolowanie – interwencyjne. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w załączniku nr 9 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 10 do SWZ – wykaz dróg gminnych dla każdej części zamówienia. Część 5: Utrzymanie dróg i placów w miejscowości Niedźwiedza i Łoniowa – 18,3 km

3.8.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2022-11-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Euro - Mat Józef Cichy

4.3.4.)Miejscowość

Porąbka Uszewska

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

33885,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2022/BZP 00459557/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2022-12-29

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Zmiana dokonywana jest w związku z panującymi warunkami atmosferycznymi i koniecznością zwiększenia ilości godzin posypywania i odśnieżania w roku 2022.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Na podstawie § 8 ust. 1 pkt. 2 lit c umowy nr RWI.272.20.2021 z dnia 9 listopada 2022 r., § 4 ust. 1 umowy otrzymuje brzmienie: „Za wykonanie usług stanowiących przedmiot niniejszej umowy ustala się wstępne wynagrodzenie w wysokości: (NETTO) 35078,70
(BRUTTO) 37885,00 zł oraz § 4 ust. 12 umowy otrzymuje brzmienie: „Zamawiający przewiduje, że kwota wynagrodzenia nie przekroczy w 2022r. - 20942,50

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

4000,00

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 82 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
246 258 zł1 713 114 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 466 856 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
246 258 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 713 114 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dębno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wola Dębińska.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.