Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla kuchni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnymstawie

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krasnymstawie (Krasnystaw, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla kuchni Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w KrasnymstawieKrasnystaw, Lubelskie (powiat Krasnostawski →)opublikowano 16 stycznia 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KRASNYMSTAWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 002681398

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Marszałka Piłsudskiego 9

1.4.2.)Miejscowość

Krasnystaw

1.4.3.)Kod pocztowy

22-300

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.7.)Numer telefonu

825762324

1.4.8.)Numer faksu

825762324

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mopskrasnystaw.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.mopskrasnystaw.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cd693f7b-4609-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00033645

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-01-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00383898/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywna dostawa artykułów spożywczych dla kuchni
Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnymstawie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE III- Artykuły mrożone:
Ćwiartka kurczaka mrożona kg 110;
Filet z kurczaka mrożony kg 60;
Filet z dorsza bez skóry mrożony kg 90;
Flaki wołowe suche mrożone 1kg kg 35;
Brokuł mrożony- 2,5 kg kg 30;
Fasola szparagowa mrożona- 2,5kg kg 55;
Kurczak mrożony kg 25;
Kalafior mrożony- 2,5kg kg 60;
Marchew z groszkiem mrożona- 2,5kg kg 50;
Mieszanka kompotowa mrożona- 2,5kg kg 60;
Placki ziemniaczane mrożone- 1,5kg kg 120;
Płat śledziowy po wiejsku- 2,5kg kg 60;
Truskawka mrożona- 2,5kg kg 40;
Pyzy z mięsem mrożone- 2,5kg kg 120;
Filet śledziowy solony bez skóry kg 20;
Włoszczyzna w słupkach( marchew, pietruszka seler, por)- 2,5kg kg 70.

3.9.)Główny kod CPV

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2022-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Hurtownia Lodów i Mrożonek "POLARIS" Surowiecki Piotr i Synowie Spółka Jawna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8621003447

4.3.3.)Ulica

Wojska Polskiego 28

4.3.4.)Miejscowość

Janów Lubelski

4.3.5.)Kod pocztowy

23-300

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

16779,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00436127/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

9235,79 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krasnymstawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krasnystaw.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15896000-5 (Produkty głęboko mrożone). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.