Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
338 250 zł
Umowa zawarta
15 grudnia 2022
Okres realizacji
do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa udostępnienia oraz utrzymania narzędzia do komunikacji cyfrowej z personelem medycznym, pacjentami i innymi członkami społeczeństwa. TP-271/22/DW

Zamawiający Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa udostępnienia oraz utrzymania narzędzia do komunikacji cyfrowej z personelem…”, wybierając ofertę wykonawcy MEDSCREEN Sp. z o. o. Wartość umowy: 338 250 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
338 250 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,5 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 listopada 2022

    Termin ofert: 2 grudnia 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 stycznia 2023

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MEDSCREEN Sp. z o. o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 338 250,00 zł (umowę zawarto 15 grudnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288366

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

W.K. Roentgena 5

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-781

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

22/57 09 466

1.5.8.)Numer faksu

22/57 09 462

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dorota.wolosiak@pib-nio.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pib-nio.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/coi.warszawa

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa udostępnienia oraz utrzymania narzędzia do komunikacji cyfrowej z personelem medycznym, pacjentami i innymi członkami społeczeństwa. TP-271/22/DW

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c100f881-6980-11ed-abdb-a69c1593877c

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00028862

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-01-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00455321/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP-271/22/DW

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

279400,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest usługa udostępnienia oraz utrzymania narzędzia do komunikacji cyfrowej (dalej

„narzędzie”) z personelem medycznym, pacjentami i innymi członkami społeczeństwa. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: Etap I (usługa udostępnienia narzędzia): 1.1. udostępnienie Zamawiającemu narzędzia za pośrednictwem sieci teleinformatycznej, polegające na hostingu w trybie ciągłym 24/7 oraz umożliwieniu korzystania z pełnej funkcjonalności narzędzia z dostępem poprzez przeglądarkę www; 1.2. zasilenie bazy danych danymi przekazanymi przez Zamawiającego; 1.3. opracowanie projektów szablonów wiadomości, zgody na komunikację elektroniczną; 1.4. udzielenie Zamawiającemu licencji na korzystanie z narzędzia; 1.5. zapewnienia Zamawiającemu usługi telekomunikacyjnej przez udostępnienie pakietu SMS w liczbie 100 000 szt. w całym okresie obowiązywania umowy oraz ich sukcesywnej wysyłce oraz nielimitowanej liczby e-maili; 1.6. przeprowadzenie szkolenia dla użytkowników narzędzia po stronie Zamawiającego; Etap II (usługa utrzymania udostępnionego narzędzia): 1.7. świadczenie usługi hostingu dla udostępnionego narzędzia w sposób ciągły, w trybie 24/7; 1.8. świadczenie usług serwisowych dla udostępnionego narzędzia; 1.9. administrowanie udostępnionym narzędziem. 2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamówienie będzie finansowane ze środków pochodzących z umowy na realizację Projektu pn. "Kompleksowa profilaktyka, diagnostyka i leczenie nowotworów oraz chorób układu oddechowego mieszkańców Płocka i powiatu płockiego."

4.5.3.)Główny kod CPV

64212100-6 - Usługi przesyłania krótkich komunikatów tekstowych (SMS)

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

338250,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

338250,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

338250,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MEDSCREEN Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 9512379964

7.3.3)Ulica

ul. Syta 114W

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-987

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

338250,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

64212100-6Usługi przesyłania krótkich komunik…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 338 250 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 64212100-6 (Usługi przesyłania krótkich komunikatów tekstowych (SMS)). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MEDSCREEN Sp. z o. o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.