ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługi ochrony osób i mienia w obiekcie Radia Kraków S.A.

Zamawiający Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Krakowie "Radio Kraków S.A." w likwidacji (Kraków, Małopolskie) prowadził postępowanie „Usługi ochrony osób i mienia w obiekcie Radia Kraków S.A”. Termin składania ofert minął 20 stycznia 2023, 10:00. Planowany budżet: 2736 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
2736 zł
Wadium
Brak
Termin składania ofert
20 stycznia 2023, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    05 stycznia 2023

    Termin ofert: 20 stycznia 2023 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    14 marca 2023

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługi ochrony osób i mienia w obiekcie Radia Kraków S.A.

  • 3

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 2 736,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail