Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
338 742 zł
Umowa zawarta
28 grudnia 2022
Okres realizacji
do 14 kwietnia 2023
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 338 742 zł – 1 829 625 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa szaf metalowych na odzież

Zamawiający 15 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i dostawa szaf metalowych na odzież”, wybierając ofertę wykonawcy "MALOW” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 338 742 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: 15 Wojskowy Oddział GospodarczySzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 2 stycznia 2023
Wartość umowy
338 742 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy "MALOW” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Suwałki).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 338 742,00 zł (umowę zawarto 28 grudnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 338 742,00 zł do 1 829 625,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 14 kwietnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

15 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 320987895

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Narutowicza

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

70-231

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

k.stefanska@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.15wog.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/15wog/public/postepowanie?postepowanie=38362045

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa szaf metalowych na odzież

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-42e205ef-7793-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00000332

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-01-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00078225/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.22 Zakup i dostawa szaf metalowych na odzież - na rok 2023

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00486661

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

74-ZP-12-22/200

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na zakup i dostawę szaf metalowych na odzież znajduje się w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 3 do SWZ) w ilości wskazanej w tabeli Formularza cenowego, stanowiącego załącznik nr 1A do SWZ. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany zgodnie z warunkami opisanymi w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 3 do SWZ) i postanowieniach przyszłej umowy stanowiącej załącznik nr 4 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39141300-5 - Szafy

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39151000-5 - Meble różne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

338742,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1829625,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

338742,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"MALOW” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8441849438

7.3.3)Ulica

ul. Wojska Polskiego nr 114A

7.3.4)Miejscowość

Suwałki

7.3.5)Kod pocztowy

16-400

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

338742,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-04-14

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Wartość umowy zamówienie podstawowe: 338 742,00 zł brutto
wartość umowy zamówienie opcjonalne: 135 496,80 zł brutto
Termin realizacji: pierwsza dostawa : do dnia 16.01.2023r.
druga dostawa : 20.02.2023r.
dostawa w ramach prawa opcji: do dnia 31.03.2023r.
Termin obowiązywania umowy: do dnia 14.04.2023r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39141300-5Szafy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

15 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 338 742 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39141300-5 (Szafy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "MALOW” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Suwałki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 10 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.