Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie zadaszenia dwóch kortów odkrytych przy ul. Dojazd 7 wraz z łącznikiem i doprowadzeniem ogrzewania

Zamawiający Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie zadaszenia dwóch kortów odkrytych przy ul. Dojazd 7 wraz z łącznikiem i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 28 grudnia 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 809 826 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001844

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wojska Polskiego 28

1.4.2.)Miejscowość

Poznań

1.4.3.)Kod pocztowy

60-637

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.4.7.)Numer telefonu

618487062

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub@up.poznan.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.up.poznan.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2c9e38dd-a724-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00517580

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-12-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00041267/02

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie zadaszenia dwóch kortów odkrytych przy ul. Dojazd 7 wraz z łącznikiem i doprowadzeniem ogrzewania

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie:
Roboty w miejscu obecnych odkrytych kortów – korty bez dachu:
- demontaż ogrodzenia wokół istniejących kortów zewnętrznych (ogrodzenie z siatki powlekanej PVC wysokości ok. 4m) wraz z furtką o wymiarach1x2m oraz bramą 2x2m.
- demontaż oświetlenia istniejących kortów - 4 maszty oświetleniowe po 4 naświetlacze każdy, w sposób umożliwiający ich dalszą odsprzedaż przez Zamawiającego
- demontaż istniejącej nawierzchni z trawy syntetycznej w sposób umożliwiający dalszą jej odsprzedaż przez Zamawiającego
- budowa dwóch hal tenisowych – namiotowych, nad istniejącymi kortami tenisowymi wraz z łącznikiem do dwóch hal istniejących,
- wyrównanie podłoża kortów poprzez uzupełnienie sprężystej podbudowy tłuczniowej oraz utwardzenie,
- montaż nawierzchni syntetycznej – sztucznej trawy wg dokumentacji projektowej budowlano-wykonawczej autorstwa firmy ELECTRO ENGINEERING z lipca 2020r. – wariant I
- budowa chodnika z kostki betonowej umożliwiającego niezależne wejścia do nowych hal.
- instalacje sanitarne i elektryczne

3.9.)Główny kod CPV

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-07-19

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2021-12-19

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ACTIV SPORT Arkadiusz Krzyżański

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7771736926

4.3.3.)Ulica

Sportowa 2

4.3.4.)Miejscowość

Puszczykowo

4.3.5.)Kod pocztowy

62-040

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1210000 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00154770/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-08-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1210000 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Umowa w sprawie zamówienia publicznego, zawierała uprawnienia Zamawiającego dot. kontroli spełnienia wymagań w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp, Zamawiający nie korzystał z tych uprawnień.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212000-6Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
809 826 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
349 210 zł2 435 071 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 085 862 zł
Źródło próbki
CPV 45212· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
349 210 zł
Mediana
809 826 zł
Górny kwartyl
2 435 071 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212000-6 (Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.