Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zapewnienie dostępu do wody dla odbiorców z terenu Gminy Wieleń- budowa sieci wodociągowych w m. Nowe Dwory, os. Międzylesie w Wieleniu (II część), Gulcz Wybudowanie-I etap

Zamawiający Gmina Wieleń (Wieleń, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zapewnienie dostępu do wody dla odbiorców z terenu Gminy Wieleń- budowa sieci…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WieleńWieleń, Wielkopolskie (powiat Czarnkowsko-trzcianecki →)opublikowano 28 grudnia 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wieleń

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 570791158

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kościuszki 34

1.4.2.)Miejscowość

Wieleń

1.4.3.)Kod pocztowy

64-730

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.4.7.)Numer telefonu

672561170

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

Wielen_UM@wokiss.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.wielen.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5ad5c49a-b576-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00517229

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-12-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00111320/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Zapewnienie dostępu do wody dla odbiorców z terenu Gminy Wieleń- budowa sieci wodociągowych w m. Nowe Dwory, os. Międzylesie w Wieleniu (II część), Gulcz Wybudowanie-I etap

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego: Zapewnienie dostępu do wody dla odbiorców z terenu Gminy Wieleń- budowa sieci wodociągowych w m. Nowe Dwory, os. Międzylesie w Wieleniu (II część), Gulcz Wybudowanie- I etap, w tym:
1.1. Budowa odcinka sieci wodociągowej (przyłącza wodociągowego) w m. Nowe Dwory obejmująca:
- przyłącze wodociągowe dn32 x 3,0 PE100 o długości 143 mb. (w tym 54,5 m w granicach pasa drogowego drogi wojewódzkiej nr 174).
Dla odcinka zlokalizowanego w ciągu drogi wojewódzkiej Wykonawca własnym kosztem i staraniem dokona uzgodnienia opracowanej dokumentacji projektowej w imieniu Zamawiającego- w formie zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę- do Wojewody Wielkopolskiego oraz uzyska postanowienie o nie wnoszeniu sprzeciwu do ww. zgłoszenia. W ramach zadania Wykonawca własnym kosztem i staraniem opracuje wymagane projekty tymczasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia robót w obrębie pasa drogi wojewódzkiej zgodnie z wymogami określonymi w decyzji Rejonu Dróg Wojewódzkich w Czarnkowie (RDW.CZ.6511-17/21 z dnia 26.02.2021r.) wraz z ich uzgodnieniem i wdrożeniem do realizacji,
1.2. Budowa przyłączy wodociągowych w obrębie osiedla Międzylesie w Wieleniu (II część) obejmująca:
- przyłącza wodociągowe dn40 o długości 50,4 mb. (4 szt.),
1.3. Budowa rozdzielczej sieci wodociągowej wraz z przyłączami w m. Gulcz Wybudowanie (I etap) obejmująca:
- sieć wodociągowa na odcinkach: W1- W8, W1- W12, W12- W13, W12- W17, w tym:
a/ sieć wodociągowa z rur PE, PEHD śr. zewn. 125 mm SDR17 o dł. 815,2 mb.,
b/ sieć wodociągowa z rur PE, PEHD śr. zewn. 110 mm SDR17 o dł. 619,1 mb.,
c/ przewiert Dn 125mm PE 100 RC o dł. 365,4 mb.,
d/ przewiert Dn 110mm PE 100 RC o dł. 19,3 mb.,
e/ przyłącza wodociągowe PE 40 mm o długości 91,6 mb.,
f/ przyłącza wodociągowe PE 32 mm o długości 168,8 mb.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-05-19

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjno- Specjalistycznego Wągrowiec Sp. z o.o.

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

ARKO BUD Arkadiusz Czechorowski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7661992752

4.3.3.)Ulica

Kalinowa 6

4.3.4.)Miejscowość

Wągrowiec

4.3.5.)Kod pocztowy

62-100

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

565800,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00167775/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-12-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

565800,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wieleń prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wieleń.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.