Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
292 248 zł
Umowa zawarta
22 grudnia 2022
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 292 248 zł – 317 340 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa pelletu na potrzeby Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kamieńsku

Zamawiający Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Tadeusza Kościuszki (Kamieńsk, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa pelletu na potrzeby Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kamieńsku”, wybierając ofertę wykonawcy WITPROW Robert Małolepszy. Wartość umowy: 292 248 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
292 248 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 grudnia 2022

    Termin ofert: 14 grudnia 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 grudnia 2022

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy WITPROW Robert Małolepszy (Gorzkowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 292 248,00 zł (umowę zawarto 22 grudnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 292 248,00 zł do 317 340,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Tadeusza Kościuszki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590295509

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szkolna

1.5.2.)Miejscowość

Kamieńsk

1.5.3.)Kod pocztowy

97-360

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@kamiensk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zspkamiensk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://kamiensk.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Gmina Kamieńsk ul. Wieluńska 50 97-360 Kamieńsk w imieniu i na rzecz której działa: Zespół Szkół Ponadpodstawowych z siedzibą w 97-360 Kamieńsk ul. Szkolna 4

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa pelletu na potrzeby Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kamieńsku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ca725ff9-748c-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00515978

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-12-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00025228/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Sukcesywna dostawa pelletu na potrzeby Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Kamieńsku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00475917/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

271.2.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

400000,00 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

256000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pelletu (granulatu drzewnego) spełniającego wymagania normy EN-14961 dla którego wydano certyfikat ENPLUS klasy A1 w łącznej ilości 120 ton. Pellet dostarczany będzie na koszt Wykonawcy do siedziby Zamawiającego – 97-360 Kamieńsk ul. Szkolna 4 (w godz. 8:00 - 15:00) luzem cysterną wraz z pneumatycznym rozładunkiem do kotłowni z częstotliwością 1 raz w tygodniu w ilości min. 6 ton – max. 10 ton każdorazowo.
Parametry pelletu:
a) Średnica 6 mm +/- 5%
b) Długość – 50 mm +/- 10%
c) Zawartość siarki max. 0,03 %
d) Zawartość popiołu max. 0,36 %
e) Wilgotność max. 5,1 %
f) Ciepło spalania min. 20000 kJ/kg
g) Wartość opałowa min. 19000 kJ/kg
h) Gęstość (ciężar właściwy) 1,28 kg/ dm3 +/- 5%
Każdorazowo w dniu dostawy Wykonawcy przedłoży Zamawiającemu certyfikat jakości potwierdzający parametry dostarczanej partii pelletu.

4.5.3.)Główny kod CPV

09111400-4 - Paliwa drzewne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

292248,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

317340,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

292248,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WITPROW Robert Małolepszy

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7711222336

7.3.3)Ulica

Ogrodowa 8

7.3.4)Miejscowość

Gorzkowice

7.3.5)Kod pocztowy

97-350

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

292248,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

4 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09111400-4Paliwa drzewne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
156 000 zł359 800 zł
Rozstęp międzykwartylowy
203 800 zł
Źródło próbki
CPV 09111400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
156 000 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
359 800 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Tadeusza Kościuszki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kamieńsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 292 248 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09111400-4 (Paliwa drzewne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WITPROW Robert Małolepszy (Gorzkowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.