Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
203 870 zł
Umowa zawarta
30 września 2022
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 203 870 zł – 261 092 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych

Zamawiający Samodzielny Publiczny Psychiatryczny Zakład Opieki Zdrowotnej im. dr. Stanisława Deresza w Choroszczy (Choroszcz, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych”, wybierając ofertę wykonawcy Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita. Wartość umowy: 203 870 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
203 870 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 sierpnia 2022

    Termin ofert: 12 września 2022 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    22 grudnia 2022

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita (Wysokie Mazowieckie).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 203 870,00 zł (umowę zawarto 30 września 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 203 870,00 zł do 261 092,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail