Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
7528 zł
Umowa zawarta
13 grudnia 2022
Okres realizacji
do 30 grudnia 2022
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 7528 zł – 18 450 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

USŁUGA WYKONANIA POMIARÓW POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO DLA 36 URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH

Zamawiający Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „USŁUGA WYKONANIA POMIARÓW POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO DLA 36 URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH”, wybierając ofertę wykonawcy Ośrodek Badań i Analiz "PP" Marek Zając i Artur Zając s.c. Wartość umowy: 7528 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
7528 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ośrodek Badań i Analiz "PP" Marek Zając i Artur Zając s.c. (Kraków), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 7 527,60 zł (umowę zawarto 13 grudnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 7 527,60 zł do 18 450,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 grudnia 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 121188694

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Osiedle Złotej Jesieni 1

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-826

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.)Numer telefonu

12 64 68 210

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kstopinska@rydygierkrakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalrydygier.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Szpital Sp. z o.o.

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

USŁUGA WYKONANIA POMIARÓW POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO DLA 36 URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5e94a3fe-671f-11ed-aea3-5a7c432eaced

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00505139

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-12-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00445826/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

272/ZP/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pomiaru pola elektromagnetycznego dla 36 urządzeń medycznych znajdujących się w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o., zgodnie z opisem
i wymaganiami zawartymi w Załączniku nr 1 i 4 do Specyfikacji,
2. Przedmiot umowy będzie realizowany zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz normami w tym zakresie;
3. Oferty nie posiadające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone.
4. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący Załącznik nr 3 do Specyfikacji.

4.5.3.)Główny kod CPV

90721600-3 - Usługi ochrony przed promieniowaniem

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7527,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18450,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7527,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Ośrodek Badań i Analiz "PP" Marek Zając i Artur Zając s.c.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8652171602

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7527,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-12-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90721600-3Usługi ochrony przed promieniowanie…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 061 887 zł
Próbka: 54 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
196 832 zł8 664 304 zł
Rozstęp międzykwartylowy
8 467 472 zł
Źródło próbki
CPV 90721· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
196 832 zł
Mediana
1 061 887 zł
Górny kwartyl
8 664 304 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 7528 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90721600-3 (Usługi ochrony przed promieniowaniem). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Ośrodek Badań i Analiz "PP" Marek Zając i Artur Zając s.c. (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.