Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

SZP/242-169/2022_Dostawa, wniesienie oraz montaż mebli na wymiar do laboratorium nr 408 w budynku C-2 Politechniki Wrocławskiej.

Zamawiający Politechnika Wrocławska (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „SZP/242-169/2022_Dostawa, wniesienie oraz montaż mebli na wymiar do laboratorium nr 408 w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Politechnika WrocławskaWrocław, Dolnośląskieopublikowano 15 grudnia 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 264 485 zł
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POLITECHNIKA WROCŁAWSKA

1.2.)Oddział zamawiającego

Dział Zakupów i Zamówień Publicznych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001614

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

50-370

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

anna.j.mikolajczak@pwr.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://przetargi.pwr.edu.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5fe67f84-300e-11ed-8832-4e4740e186ac

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00497186

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-12-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00340648/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

SZP/242-169/2022_Dostawa, wniesienie oraz montaż mebli na wymiar
do laboratorium nr 408 w budynku C-2 Politechniki Wrocławskiej.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa, wniesienie oraz montaż mebli na wymiar do laboratorium nr 408 w budynku C-2 Politechniki Wrocławskiej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 4 do SWZ.
Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem Oferty. Jeśli Zamawiający określa w OPZ, że dany element ma posiadać określone cechy, to ten element ma efektywnie pracować z tymi cechami, a nie mieć tylko taką teoretyczną możliwość w konfiguracji innej niż dostarczana. Cechy wymagane w specyfikacji (OPZ) są parametrami minimalnymi.
3. Wykonawca, z którym zostanie podpisana umowa zobowiązany jest do dokonania szczegółowego zwymiarowania zamawianych mebli, wykonania ich zgodnie z opisem, ustalenia szczegółów kolorystyki z użytkownikiem oraz szczegółowego sprawdzenia miejsca realizacji przedmiotu zamówienia.
4. Dokonanie ponownego zwymiarowania jest konieczne z powodu wykonanego remontu pomieszczeń, co mogło spowodować możliwość zmiany podanych wymiarów mebli.
5. Przed realizacją umowy należy przedstawić próbniki płyt z których wykonane zostaną meble.
6. Wybór kolorystyki oraz zmiana wymiarów mebli o +/- 10% nie będzie mieć wpływu na cenę;
7. Wykonawca zobowiązany jest do wywozu - na własny koszt- opakowań po dostarczonych meblach;
8. Przy sporządzaniu faktury Wykonawca jest zobowiązany do wyszczególnienia / wyceny wszystkich pozycji wyposażenia meblowego.
9. Zamawiający wymaga bardzo dobrej jakości wykonanych i zamontowanych mebli.
10.Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.
11. Kod CPV 39100000-3 Meble
5. Adres dostawy: Budynek C-2 Politechniki Wrocławskiej, ul. Janiszewskiego 11/17, 50-372 Wrocław
6. Wykonawca udziela Zamawiającemu gwarancji na dostarczony asortyment, min. 36 miesięcy – zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia

3.9.)Główny kod CPV

39100000-3 - Meble

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia

21 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Tercja Meble Biurowe S.C. K.Krakowczyk M. Śluzek 53-123 Wrocław, Aleja Jaworowa 40d/5; Woj. Dolnośląskie

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 8992571341

4.3.3.)Ulica

Aleja Jaworowa 40d/5

4.3.4.)Miejscowość

Wrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

53-123

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

12418,08 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00414999/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-11-25

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

12418,08 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39100000-3Meble
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
264 485 zł
Próbka: 42 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
98 577 zł585 216 zł
Rozstęp międzykwartylowy
486 639 zł
Źródło próbki
CPV 39100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
98 577 zł
Mediana
264 485 zł
Górny kwartyl
585 216 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Wrocławska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39100000-3 (Meble). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.