Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: STEKOP OCHRONA Sp. z o. o

Wartość umowy
705 670 zł
Umowa zawarta
9 grudnia 2022
Okres realizacji
od 1 stycznia 2023 do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 647 620 zł – 787 017 zł
Wybrano ofertę droższą o 9% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%CERTYFIKAT JAKOŚCI30%WŁASNA GRUPA INTERWENCYJNA10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług ochrony budynku, osób i mienia w Sądzie Rejonowym w Giżycku w latach 2023-2024.

Zamawiający Sąd Rejonowy w Giżycku (Giżycko, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług ochrony budynku, osób i mienia w Sądzie Rejonowym w Giżycku w latach…”, wybierając ofertę wykonawcy STEKOP SA. Wartość umowy: 705 670 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
705 670 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: STEKOP SA (Warszawa), wspólnie z: STEKOP OCHRONA Sp. z o. o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 705 670,34 zł (umowę zawarto 9 grudnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 647 619,60 zł do 787 016,98 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Rejonowy w Giżycku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000323499

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Warszawska 28

1.5.2.)Miejscowość

Giżycko

1.5.3.)Kod pocztowy

11-500

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

oddzial.administracyjny@gizycko.sr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gizycko.sr.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-98149249-5d38-11ed-8832-4e4740e186ac

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


wymiar sprawiedliwości

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług ochrony budynku, osób i mienia w Sądzie Rejonowym w Giżycku w latach 2023-2024.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-98149249-5d38-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00487775

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-12-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00141604/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usług ochrony budynku, osób i mienia w Sądzie Rejonowym w Giżycku w latach 2023-2024

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00437792/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

A-2132-1/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ochrona obiektów, osób i mienia Sądu Rejonowego w Giżycku wykonywana we wszystkich trzech lokalizacjach: Giżycko, ul. Warszawska 28 , Giżycko, ul. Gdańska11, Węgorzewo, ul. 3-go Maja 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia w Specyfikacji Warunków Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

647619,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

787016,98 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

705670,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
STEKOP SA

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: STEKOP OCHRONA Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 050357134

7.3.3)Ulica

Mołdawska 9

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-127

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-12-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

705670,34 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-01-01 do 2024-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
575 610 zł
Próbka: 207 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
291 551 zł1 465 865 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 174 314 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
291 551 zł
Mediana
575 610 zł
Górny kwartyl
1 465 865 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Rejonowy w Giżycku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Giżycko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 705 670 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: STEKOP SA (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.