Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
75 768 zł
Umowa zawarta
21 listopada 2022
Okres realizacji
do 25 listopada 2022
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i wdrożenie systemów teleinformatycznych, w tym urządzeń, oprogramowania i usług zapewniających prewencję, reakcję i detekcję zagrożeń cyberbezpieczeństwa dla SP ZOZ w Sejnach

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sejnach (Sejny, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup i wdrożenie systemów teleinformatycznych, w tym urządzeń, oprogramowania i usług…”, wybierając ofertę wykonawcy DATA4M sp. z o.o. Wartość umowy: 75 768 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
75 768 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DATA4M sp. z o.o. (Białystok), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 75 768,00 zł (umowę zawarto 21 listopada 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 25 listopada 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W SEJNACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790317340

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

dr Edwarda Rittlera 2

1.5.2.)Miejscowość

Sejny

1.5.3.)Kod pocztowy

16-500

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@szpital.sejny.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital.sejny.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.szpital.sejny.pl/przetargi.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i wdrożenie systemów teleinformatycznych, w tym urządzeń, oprogramowania i usług zapewniających prewencję, reakcję i detekcję zagrożeń cyberbezpieczeństwa dla SP ZOZ w Sejnach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-395d947b-5f2b-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00469118

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-12-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00061590/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Zakup sprzętu i oprogramowania

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

17/ZP/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

70515,48 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia składa się z zakup i wdrożenie biblioteki taśmowej – 1 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

30233160-0 - Jednostki pamięci taśmowej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30237360-0 - Kasety z taśmą LTO

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

75768,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

75768,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

75768,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DATA4M sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

200790132

7.3.3)Ulica

Podleśna 3/11

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-227

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

75768 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-11-25

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30233160-0Jednostki pamięci taśmowej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
609 033 zł
Próbka: 56 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
304 374 zł2 013 045 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 708 671 zł
Źródło próbki
CPV 30233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
304 374 zł
Mediana
609 033 zł
Górny kwartyl
2 013 045 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sejnach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sejny.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 75 768 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30233160-0 (Jednostki pamięci taśmowej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DATA4M sp. z o.o. (Białystok). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.