Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
433 200 zł
Umowa zawarta
14 listopada 2022
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup usług rekreacyjno-sportowych dla pracowników I Oddziału ZUS w Poznaniu i uprawnionych członków ich rodzin

Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup usług rekreacyjno-sportowych dla pracowników I Oddziału ZUS w Poznaniu i…”, wybierając ofertę wykonawcy VanityStyle Sp. z o.o. Wartość umowy: 433 200 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w PoznaniuPoznań, Wielkopolskieopublikowano 25 listopada 2022
Wartość umowy
433 200 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy VanityStyle Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 433 200,00 zł (umowę zawarto 14 listopada 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Poznaniu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 00001775600277

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dąbrowskiego 12

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

60-908

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.7.)Numer telefonu

+48 61 8416091

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.poznan1@zus.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.zus.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/zus

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz zarządzane przez nie fundusze

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Ubezpieczenia społeczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup usług rekreacyjno-sportowych dla pracowników I Oddziału ZUS w Poznaniu i uprawnionych członków ich rodzin

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-319e2357-0e60-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00458138

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-11-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00245208/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Zakup usług rekreacyjno-sportowych dla pracowników I Oddziału ZUS w Poznaniu i uprawnionych członków ich rodzin

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00286801/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

290000/271/5/2022-ZAP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

385753,20 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług rekreacyjno-sportowych w obiektach sportowo-rekreacyjnych dla maksymalnej liczby 190 osób (pracowników I Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Poznaniu wraz z członkami ich rodzin. Wykonawca winien zapewnić dostęp do:
- minimum 100 obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie Miasta Poznania,
- minimum 120 obiektów sportowo-rekreacyjnych na terenie województwa wielkopolskiego (z wyłączeniem Miasta Poznania).
Przez obiekty sportowo-rekreacyjne należy rozumieć obiekty świadczące usługi rekreacyjno-sportowe, przede wszystkim: sale gimnastyczne, baseny pływackie, aquaparki, siłownie, lodowiska, ścianki wspinaczkowe, hale sportowe, obiekty oferujące zajęcia fitness, CrossFit oraz taniec, korty tenisowe i do squasha, kręgielnie, wrotkowiska, szkoły tańca, szkoły jogi, szkoły sztuk walki, parki linowe, podmioty świadczące usługi nordic walking.
W ramach świadczenia usług rekreacyjno-sportowych wykonawca zapewni możliwość korzystania z zajęć o zróżnicowanym charakterze, obejmującym minimum: basen, zajęcia aerobic/fitness, pilates, aqua aerobic, siłownię, sztuki walki, taniec, jogę, indoor cycling/ spinning, ściankę wspinaczkową i lodowisko (w okresie zimowym).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa pkt 2 Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

92600000-7 - Usługi sportowe

92610000-0 - Usługi świadczone przez ośrodki sportowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

433200 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

433200 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

433200 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VanityStyle Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7010098352

7.3.3)Ulica

ul. Skierniewicka 16/20

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-230

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

433200 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

92000000-1Usługi rekreacyjne, kulturalne i sp…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
620 699 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
245 289 zł1 145 147 zł
Rozstęp międzykwartylowy
899 858 zł
Źródło próbki
CPV 92000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
245 289 zł
Mediana
620 699 zł
Górny kwartyl
1 145 147 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Poznaniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 433 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 92000000-1 (Usługi rekreacyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: VanityStyle Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.