Wynik częściowy: umowy w 4 z 5 części, 1 unieważniono5 części
Łączna wartość wybranych ofert
112 194 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Cena wybranej oferty
    32 130 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    8180 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    34 434 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    37 450 zł
    1 oferta
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

4WOG-1200.2712.61.2022 Obsługa węzłów cieplnych w sezonie 2022/2023 będących w administrowaniu 4 WOG Gliwice w podziale na 5 części

Zamawiający 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Gliwice, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „4WOG-1200.2712.61.2022 Obsługa węzłów cieplnych w sezonie 2022/2023 będących w…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 112 194 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: 4 Wojskowy Oddział GospodarczyGliwice, Śląskieopublikowano 23 listopada 2022
Łączna wartość ofert
112 194 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 4 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: BJTECH Janusz Budziński (części 1, 4); Hunger-Bud Sp. z o.o. (część 2); EKK BASENY Krzysztof Orzoł (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 112 193,62 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

4 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 240763798

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Generała Władysława Andersa 47

1.5.2.)Miejscowość

Gliwice

1.5.3.)Kod pocztowy

44-121

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

4wog.kancelaria@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://4wog.wp.mil.pl/pl/bip/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/4wog

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

4WOG-1200.2712.61.2022 Obsługa węzłów cieplnych w sezonie 2022/2023 będących w administrowaniu 4 WOG Gliwice w podziale na 5 części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7b5becc8-3b14-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00455002

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-11-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00041063/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.7 Obsługa, przeglądy i konserwacja wymienników ciepła i węzłów cieplnych w sezonie grzewczym 2022/2023

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00362395/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

4WOG-1200.2712.61.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przegląd i konserwacja wymienników ciepła i węzłów cieplnych
w sezonie 2022/2023 znajdujących się w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 WOG w Gliwicach będących w zasobach SOI
w Bielsku – Białej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 3 do SWZ), Opis Przedmiotu zamówienia dla części 1-5 (załącznik nr 4 do SWZ), przedmiar dla części 3 (załącznik nr 5 do SWZ), formularz cenowy dla części 1 – 5 (załącznik nr 6 do SWZ). Załączniki stanowią integralną część SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50500000-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp, zaworów, zaworów odcinających, pojemników metalowych i maszyn

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

4.5.5.)Wartość części

23200,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przegląd wymienników C.O. i C.W.U w Klubie Wojskowym przy
ul. Czarneckiego 12 w Bytomiu, w roku 2023.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 3 do SWZ), Opis Przedmiotu zamówienia dla części 1-5 (załącznik nr 4 do SWZ), przedmiar dla części 3 (załącznik nr 5 do SWZ), formularz cenowy dla części 1 – 5 (załącznik nr 6 do SWZ). Załączniki stanowią integralną część SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50500000-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp, zaworów, zaworów odcinających, pojemników metalowych i maszyn

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

4.5.5.)Wartość części

4300,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obsługa urządzeń grzewczych w wymiennikowni w Kościele Garnizonowym administrowanym przez Sekcję Obsługi Infrastruktury w Gliwicach w sezonie grzewczym 2022/2023.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 3 do SWZ), Opis Przedmiotu zamówienia dla części 1-5 (załącznik nr 4 do SWZ), przedmiar dla części 3 (załącznik nr 5 do SWZ), formularz cenowy dla części 1 – 5 (załącznik nr 6 do SWZ). Załączniki stanowią integralną część SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

4.5.5.)Wartość części

33094,12 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obsługa urządzeń grzewczych w wymiennikach ciepła znajdujących się w kompleksach wojskowych administrowanych przez Sekcję Obsługi Infrastruktury w Katowicach w sezonie grzewczym 2022 – 2023.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 3 do SWZ), Opis Przedmiotu zamówienia dla części 1-5 (załącznik nr 4 do SWZ), przedmiar dla części 3 (załącznik nr 5 do SWZ), formularz cenowy dla części 1 – 5 (załącznik nr 6 do SWZ). Załączniki stanowią integralną część SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50500000-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp, zaworów, zaworów odcinających, pojemników metalowych i maszyn

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

4.5.5.)Wartość części

12956,10 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Obsługa urządzeń grzewczych w wymiennikowni w Opolu ul. Domańskiego 68 oraz ul. Niemodlińska 88 administrowanym przez Sekcję obsługi infrastruktury w Opolu w sezonie grzewczym 2022 – 2023.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (załącznik nr 3 do SWZ), Opis Przedmiotu zamówienia dla części 1-5 (załącznik nr 4 do SWZ), przedmiar dla części 3 (załącznik nr 5 do SWZ), formularz cenowy dla części 1 – 5 (załącznik nr 6 do SWZ). Załączniki stanowią integralną część SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50500000-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp, zaworów, zaworów odcinających, pojemników metalowych i maszyn

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

50720000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania

4.5.5.)Wartość części

33017,89 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32130,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32130,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32130,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BJTECH Janusz Budziński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6311122814

7.3.3)Ulica

Olchowa 18/3

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.5)Kod pocztowy

44-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3213000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-10-21 do 2023-04-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8179,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12447,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8179,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hunger-Bud Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

954-273-11-24

7.3.3)Ulica

ul. Markiefki 49

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.5)Kod pocztowy

40-213

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8179,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-06-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34434,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

40473,15 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34434,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EKK BASENY Krzysztof Orzoł

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6462485093

7.3.3)Ulica

Tołstoja 40/3

7.3.4)Miejscowość

Tychy

7.3.5)Kod pocztowy

43-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34434,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-10-17 do 2023-04-30

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

37450,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

37450,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

37450,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BJTECH Janusz Budziński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6311122814

7.3.3)Ulica

Olchowa 18/3

7.3.4)Miejscowość

Gliwice

7.3.5)Kod pocztowy

44-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

37450,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-10-21 do 2023-04-30

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Do dnia terminu składania ofert tj. do 04.10.2022 r., godzina 8:30 nie
złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45330000-9Roboty instalacyjne wodno-kanalizac…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
342 073 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
196 506 zł667 968 zł
Rozstęp międzykwartylowy
471 462 zł
Źródło próbki
CPV 45330000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
196 506 zł
Mediana
342 073 zł
Górny kwartyl
667 968 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

4 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gliwice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 112 194 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45330000-9 (Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BJTECH Janusz Budziński (Gliwice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.