Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup i dostawa sprzętu w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - ,,Cyfrowa Gmina”

Zamawiający Gmina Pieniężno (Pieniężno, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa sprzętu w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 -…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PieniężnoPieniężno, Warmińsko-Mazurskie (powiat Braniewski →)opublikowano 23 listopada 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 405 410 zł
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA PIENIĘŻNO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170748005

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Generalska 8

1.4.2.)Miejscowość

Pieniężno

1.4.3.)Kod pocztowy

14-520

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.4.7.)Numer telefonu

55 2374600

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@pieniezno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pieniezno.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bd3c9b55-0278-11ed-8000-d680d39e541a

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00453289

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-11-23

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00252503/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014- 2020 Osi Priorytetowej V Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU działania 5.1 Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia dotyczące realizacji projektu grantowego "Cyfrowa gmina".

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa sprzętu w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - ,,Cyfrowa Gmina”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa sprzętu komputerowego w ilości:
stacje robocze (17 szt.)
laptop 15,6″ (1 szt.)
laptop 14″ (2 szt.)
switche (2 szt.)
zestaw do wideokonferencji (1szt.)
szafa RACK (1 szt.)
UPS RACK (1 szt.)

3.9.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

30214000-2 - Stacje robocze

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa zapór sieciowych typu UTM - 2 sztuki

3.9.)Główny kod CPV

30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-19

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

NEO-SYSTEM Marcin Krajewski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8741488536

4.3.3.)Ulica

Podgórna

4.3.4.)Miejscowość

Brodnica

4.3.5.)Kod pocztowy

87-300

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

89600,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00437974/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-10-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

89600,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Ogłoszenie o wykonaniu umowy dotyczy części I

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
405 410 zł
Próbka: 132 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 152 zł1 060 433 zł
Rozstęp międzykwartylowy
919 281 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 152 zł
Mediana
405 410 zł
Górny kwartyl
1 060 433 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Pieniężno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pieniężno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.