Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywna dostawa artykułow żywnościowych do Publicznego Przedszkola Nr 3 im. Malego Ksiecia w Sycowie z podziałem na 6 częsci

Zamawiający Publiczne Przedszkole Nr 3 im. Małego Księcia (Syców, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa artykułow żywnościowych do Publicznego Przedszkola Nr 3 im. Malego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Publiczne Przedszkole Nr 3 im. Małego Księcia

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 932223804

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Oleśnicka 2B

1.4.2.)Miejscowość

Syców

1.4.3.)Kod pocztowy

56-500

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.4.7.)Numer telefonu

627855160

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

malyksiaze30@poczta.onet.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.malyksiaze3.szkolnastrona.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Publiczne Przedszkole

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8fe4ef03-93bd-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00451120

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-11-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00064421/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywna dostawa artykułow żywnościowych do Publicznego Przedszkola Nr 3 im. Malego Ksiecia w Sycowie z podziałem na 6 częsci

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa warzyw i owoców

3.9.)Główny kod CPV

03110000-5 - Rośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwa

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa nabiału

3.9.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa różnych produktów ogólnospożywczych

3.9.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

3.10.)Dodatkowy kod CPV

03132000-5 - Przyprawy nieprzetworzone

15200000-0 - Ryby przetworzone i konserwowane

15320000-7 - Soki owocowe i warzywne

15331000-7 - Warzywa przetworzone

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-03-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2022-03-21 do 2022-07-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "CYTRYNKA" Radosław Wielgo

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9111928862

4.3.3.)Ulica

Oleśnicka 36 a

4.3.4.)Miejscowość

Syców

4.3.5.)Kod pocztowy

56-500

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

36774,20 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00092217/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-07-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

37120,29 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Publiczne Przedszkole Nr 3 im. Małego Księcia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Syców.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03110000-5 (Rośliny uprawne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.