ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Świadczenie usług dozoru obiektów należących do Liceum Ogólnokształcącego Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu w 2023 roku

Zamawiający Liceum Ogólnokształcące nr XIV im.Polonii Belgijskiej (Wrocław, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług dozoru obiektów należących do Liceum Ogólnokształcącego Nr XIV im.…”. Termin składania ofert minął 30 listopada 2022, 08:00. Wadium: 11 000 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 280 190 zł
Wadium
11 000 zł
Termin składania ofert
30 listopada 2022, 08:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin płatności20%Ilość zatrudnianych przez Wykonawcę pracowników z tzw. „grup społecznie marginalizowanych20%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    22 listopada 2022

    Termin ofert: 30 listopada 2022 08:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    17 grudnia 2022

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Termin płatności 20%, Ilość zatrudnianych przez Wykonawcę pracowników z tzw. „grup społecznie marginalizowanych 20%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Świadczenie usług dozoru obiektów należących do Liceum Ogólnokształcącego Nr XIV im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu w 2023 roku.

  • 3

    RyzykoWadium: 11 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail