Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
3650 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1świadczenie usług logopedy przewidywana liczba godzin do zrealizowania wynosi - 15 h
    Wartość umowy
    1095 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2świadczenie usług logopedy przewidywana liczba godzin do zrealizowania wynosi - 15 h
    Wartość umowy
    1095 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3świadczenie usług logopedy przewidywana liczba godzin do zrealizowania wynosi-20 h
    Marta Winnicka· Węgorzyno
    Wartość umowy
    1460 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Koszt50%Doświadczenie w pracy z małym dzieckiem30%Doświadczenie w pracy terapeutycznej zakresie oferowanej usługi, tj. prowadzenie poszczegó20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Realizacja zadań wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem- III” - 2022r.

Zamawiający ZPE-T_Bobrowo (Bobrowo, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Realizacja zadań wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin Za życiem-…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 3650 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: ZPE-T_BobrowoBobrowo, Zachodniopomorskie (powiat Drawski →)opublikowano 19 listopada 2022
Łączna wartość umów
3650 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 października 2022

    Termin ofert: 3 listopada 2022 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    19 listopada 2022

    1 oferta3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Anna Magac (część 1); Iwona Łukaszewska (część 2); Marta Winnicka (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 3 650,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZPE-T_Bobrowo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 362116430

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

7

1.5.2.)Miejscowość

Bobrowo

1.5.3.)Kod pocztowy

78-520

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.5.7.)Numer telefonu

94 3671 463

1.5.8.)Numer faksu

943671463

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

k.ignacak@zpetbobrowo.dlaedu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.soswbobrowo.edupage.org

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b9429064-5228-11ed-9171-f6b7c7d59353

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Realizacja zadań wynikających z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem- III” - 2022r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b9429064-5228-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00447682

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-11-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00405190/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPET.5.2021.KI

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

4500 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

3650 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

świadczenie usług logopedy przewidywana liczba godzin do zrealizowania wynosi - 15 h

4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.)Wartość części

1350 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

świadczenie usług logopedy przewidywana liczba godzin do zrealizowania wynosi - 15 h

4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.)Wartość części

1095 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

świadczenie usług logopedy przewidywana liczba godzin do zrealizowania wynosi-20 h

4.5.3.)Główny kod CPV

85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

4.5.5.)Wartość części

1460 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1095 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1095 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1095 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Anna Magac

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 2530297701

7.3.3)Ulica

Pocztowa 5/42

7.3.4)Miejscowość

Drawsko Pomorskie

7.3.5)Kod pocztowy

78-500

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1095 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-12-16

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1095 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1095 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1095 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Iwona Łukaszewska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 2530024021

7.3.3)Ulica

GE. WŁ.SIKORSKIEGO, 12/4

7.3.4)Miejscowość

Drawsko Pomorskie

7.3.5)Kod pocztowy

78-500

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1095 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-12-16

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1460 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1460 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1460 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marta Winnicka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000000000

7.3.3)Ulica

Drawska 10/2

7.3.4)Miejscowość

Węgorzyno

7.3.5)Kod pocztowy

73-155

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-11-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1460 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-12-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85000000-9Usługi w zakresie zdrowia i opieki…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
270 950 zł
Próbka: 74 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
178 850 zł484 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
305 150 zł
Źródło próbki
CPV 85000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
178 850 zł
Mediana
270 950 zł
Górny kwartyl
484 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Brak danych do porównania.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

ZPE-T_Bobrowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bobrowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 3650 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85000000-9 (Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Anna Magac (Drawsko Pomorskie). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.