Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
„Cargomax” Marcin Jaworski· Laskimikrofirma
Wartość umowy
425 100 zł
Umowa zawarta
17 listopada 2022
Okres realizacji
do 30 grudnia 2022
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 425 100 zł – 4 570 000 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi20%Czas reakcji serwisu20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. J. Dziubińskiej w Golądkowie (Golądkowo, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznej wraz z magazynem energii”, wybierając ofertę wykonawcy „Cargomax” Marcin Jaworski. Wartość umowy: 425 100 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
425 100 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy „Cargomax” Marcin Jaworski (Laski), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 425 100,00 zł (umowę zawarto 17 listopada 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 425 100,00 zł do 4 570 000,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 grudnia 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail