Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert nie złożono żadnej oferty, stąd też zgodnie z ww. przepisem niniejsze postępowanie unieważniono

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa BRD w ciągu DK46 w m. Wilamowa

Zamawiający Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Opolu (Opole, Opolskie) opublikował wynik postępowania „Poprawa BRD w ciągu DK46 w m. Wilamowa”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 316 211 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert nie złożono żadnej oferty, stąd też zgodnie z ww. przepisem niniejsze postępowanie unieważniono. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GENERALNA DYREKCJA DRÓG KRAJOWYCH I AUTOSTRAD ODDZIAŁ W OPOLU

1.3.)Oddział zamawiającego

Oddział w Opolu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 017511575

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Niedziałkowskiego 6

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-085

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi_opole@gddkia.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gddkia.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gddkia.eb2b.com.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie drogami krajowymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Poprawa BRD w ciągu DK46 w m. Wilamowa

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-73705c91-409d-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00422952

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-11-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00077654/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.22 Poprawa brd na przejściach dla pieszych w ciągu DK 46 w m. Wilamowa

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00372621/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

O/OP.D-3.2411.23.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

3042276,42 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
zaprojektowanie i przebudowa skrzyżowania drogi krajowej nr 46 z drogą powiatową 1641O w m. Wilamowa w km 33+947.

Zamówienie obejmuje realizację następujących zadań inwestycyjnych:
- budowa dodatkowych pasów ruchu,
- budowa wysp kanalizujących,
- przebudowa istniejących zatok autobusowych,
- budowa/przebudowa dojść do zatok autobusowych,
- budowa sugerowanego przejścia dla pieszych wraz z oświetleniem dedykowanym,
- budowa standardowego oświetlenia ulicznego w obrębie skrzyżowania,
- wyposażenie przedmiotowego skrzyżowania z niezbędne oznakowanie oraz urządzenia BRD.

W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do:
• Dokonania wizji w terenie, celem rozpoznania przedmiotu zamówienia;
• Pozyskania dla potrzeb projektowania materiałów geodezyjnych;
• Zabezpieczenia i oznakowania miejsca w czasie wykonywania robót;
• Przedstawienia zamawiającemu wstępnych rozwiązań projektowych z uwzględnieniem zastosowanych materiałów do akceptacji;
• Wykonania dokumentacji projektowej dla rozbudowy ciągu głównego i wlotów podporządkowanych o dodatkowe pasy ruchu oraz budowy dojść do zatok autobusowych a także dokumentacji projektowej standardowego oświetlenia ulicznego oraz oświetlenia dedykowanego, wraz z niezbędnymi uzgodnieniami składającą się z:
a) Projektu Budowlanego branży elektrycznej i drogowej oraz innych wynikających z opracowania,
b) Projektu stałej organizacji Ruchu,
c) Projektu czasowej organizacji ruchu na czas prowadzenia budowy. Dopuszcza się wykorzystanie zatwierdzonej organizacji ruchu dla robót krótko trwających, po wyrażeniu zgody przez Zamawiającego dla konkretnej lokalizacji. Projekt jest dostępny pod adresem: https://www.gov.pl/web/gddkia-opole/zatwierdzone-schematy-organizacji-ruchu.
• Uzyskania w imieniu zamawiającego niezbędnych uzgodnień, opinii, decyzji i pozwoleń wymaganych do prawidłowego wykonania zadania:
a) Uzyskanie z OSD warunków przyłączenia i zawarcie umowy przyłączeniowej
b) Uzgodnienie z zarządcami dróg podporządkowanych (jeżeli są wymagane),
c) Dokonanie uzgodnień z gestorami sieci uzbrojenia terenu kolidujących z projektowanymi robotami (jeśli wystąpi taka potrzeba),
d) Przygotowanie wniosku i niezbędnych dokumentów do wydania decyzji o zezwolenie na realizację inwestycji drogowej (ZRID).
• Zrealizowania robót w oparciu o opracowane uzgodnione i zatwierdzone projekty wykonawcze;
• Likwidacji ewentualnych kolizji z sieciami podziemnymi i naziemnymi, urządzeniami, znakami drogowymi lub inną infrastrukturą;
• Przygotowania i zgłoszenie urządzeń do podania napięcia oraz rozruch urządzeń
• Sporządzenia inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej (obiektu wraz z przyłączem);
• Sporządzenia dokumentacji powykonawczej z uwzględnieniem zmian i korekt wprowadzonych w czasie trwania robót budowlanych;
• Przeprowadzenia prób i kontroli przewidzianych dla ww. robót;
Nadzoru nad ww. robotami.

4.5.3.)Główny kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert nie złożono żadnej oferty, stąd też zgodnie z ww. przepisem niniejsze postępowanie unieważniono.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznosze…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 316 211 zł
Próbka: 67 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
342 475 zł4 132 247 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 789 772 zł
Źródło próbki
CPV 45200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
342 475 zł
Mediana
1 316 211 zł
Górny kwartyl
4 132 247 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.