Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wynajem środków transportowych i sprzętu do robot bieżącego letniego utrzymania dróg wojewódzkich w 2022 r. w podziale na zadania: Zadanie nr 2 RDW Łowicz

Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi (Łódź, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wynajem środków transportowych i sprzętu do robot bieżącego letniego utrzymania dróg…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 25 października 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI

1.2.)Oddział zamawiającego

ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 470850645

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

AL. PIŁSUDSKIEGO 12

1.4.2.)Miejscowość

Łódź

1.4.3.)Kod pocztowy

90-051

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zdw.lodz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdw.lodz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aa504bf5-c21a-11ec-aa46-6a814e8de928

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00408117

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-10-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00147252/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Wynajem środków transportowych i sprzętu do robot bieżącego letniego utrzymania dróg wojewódzkich w 2022 r. w podziale na zadania: Zadanie nr 2 RDW Łowicz

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wynajem środków transportowych i sprzętu do robót bieżącego letniego utrzymania dróg wojewódzkich w 2022 r. z podziałem na zadania

3.9.)Główny kod CPV

60180000-3 - Wynajem pojazdów do transportu towarów wraz z kierowcą

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej

60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą

60182000-7 - Wynajem pojazdów przemysłowych wraz z kierowcą

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-01

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2022-06-01 do 2022-12-19

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

HER-BUD Józef Herbut

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8351157323

4.3.3.)Ulica

JERUZAL 75B

4.3.4.)Miejscowość

Jeruzal

4.3.5.)Kod pocztowy

96-111

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

28290 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00203530/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-09-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

28290 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60180000-3Wynajem pojazdów do transportu towa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60180000-3 (Wynajem pojazdów do transportu towarów wraz z kierowcą). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.