Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
109 470 zł
Umowa zawarta
12 września 2022
Okres realizacji
do 5 kwietnia 2024
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 109 470 zł – 922 500 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie kluczowego personelu wykonawcy - osoby, która będzie pełnić funkcję Inspekto40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa nadzoru inwestorskiego nad rob. budowlanymi w ramach zadania „Budowa budynku zakwat. osadzonych tzw. domu przejściowego wraz z infrastrukturą tow. na terenie OZ AŚ w Olsztynie ul. Opolska 42"

Zamawiający Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa nadzoru inwestorskiego nad rob. budowlanymi w ramach zadania Budowa budynku…”, wybierając ofertę wykonawcy USŁUGI BUDOWLANO-INWESTYCYJNE RAFAŁ MIKSA. Wartość umowy: 109 470 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w OlsztynieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 10 października 2022
Wartość umowy
109 470 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy USŁUGI BUDOWLANO-INWESTYCYJNE RAFAŁ MIKSA (Jonkowo), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 109 470,00 zł (umowę zawarto 12 września 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 109 470,00 zł do 922 500,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 5 kwietnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Olsztynie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510446801

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Józefa Piłsudskiego 3

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-575

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.7.)Numer telefonu

(89) 524 87 02

1.5.8.)Numer faksu

(89) 541 25 82

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

oisw_olsztyn@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sw.gov.pl/okreg/okregowy-inspektorat-sluzby-wieziennej-w-olsztynie

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


służba więzienna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa nadzoru inwestorskiego nad rob. budowlanymi w ramach zadania „Budowa budynku zakwat. osadzonych tzw. domu przejściowego wraz z infrastrukturą tow. na terenie OZ AŚ w Olsztynie ul. Opolska 42"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ae25e655-01ae-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00384808

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-10-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00095603/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 „Pełnienie usługi inspektora nadzoru inwestorskiego nad robotami bud. w ramach zad. „Budowa budynku zakwaterowania osadzonych tzw. domu przejściowego na terenie Oddz. Zewn. AŚ w Olsztynie”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Pilotażowe kompleksy penitencjarne” - Porozumienie nr I/20/DSF/NMF z dnia 4 listopada 2020 r. w sprawie dofinansowania projektu „Pilotażowe kompleksy penitencjarne” współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach Programu Operacyjnego „Sprawiedliwość”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00250126/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OIP.NMF.2230.4.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

81301 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Usługa wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w ramach zadania inwestycyjnego: „Budowa budynku zakwaterowania osadzonych tzw. domu przejściowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie Oddziału Zewnętrznego Aresztu Śledczego w Olsztynie przy ul. Opolskiej 42. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) pełnienie w pełnym zakresie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi w zakresie następujących branż: a) konstrukcyjno-budowlanej, b) instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych, c) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, d) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych. 2) Pełnienie przez Inspektora branży konstrukcyjno – budowlanej funkcji koordynatora nadzoru inwestorskiego w/w branż w okresie realizacji przedmiotowej inwestycji, tj. od dnia podpisania umowy do dnia zakończenia rzeczowego i finansowego inwestycji oraz osiągnięcia efektu rzeczowego; Inspektor nadzoru zobowiązany będzie wykonywać czynności nadzoru w sposób określony w art. 25 - 27 Ustawy Prawo budowlane z dn. 07.07.1994 r (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 2351) i zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami i wiedzą techniczną w tym zakresie oraz uczestniczyć w przeglądach i odbiorach w okresie rękojmi; 2. Dokumentacja projektowa inwestycji znajduje się na stronie internetowej, na której jest prowadzone postępowanie: https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/d26640d9-a3f0-4509-9619-6c73b664c786

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

109470 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

922500 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

109470 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

USŁUGI BUDOWLANO-INWESTYCYJNE RAFAŁ MIKSA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7392328850

7.3.3)Ulica

Liliowa 7

7.3.4)Miejscowość

Jonkowo

7.3.5)Kod pocztowy

11-042

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

109470 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-04-05

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
177 977 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
45 195 zł343 782 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 587 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
45 195 zł
Mediana
177 977 zł
Górny kwartyl
343 782 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 109 470 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: USŁUGI BUDOWLANO-INWESTYCYJNE RAFAŁ MIKSA (Jonkowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.