Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

ŚWIADCZENIE USŁUG WSPARCIA TECHNICZNEGO DLA OPROGRAMOWANIA CHECK POINT

Zamawiający Rządowe Centrum Legislacji (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ŚWIADCZENIE USŁUG WSPARCIA TECHNICZNEGO DLA OPROGRAMOWANIA CHECK POINT”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Rządowe Centrum LegislacjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 3 października 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 564 878 zł
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Rządowe Centrum Legislacji

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5262386150

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Krucza 36/Wspólna 6

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-522

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

(22) 694-75-26

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia_wzp@rcl.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rcl.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9fd657d4-0954-11ec-b885-f28f91688073

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00373600

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-10-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00165703/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

ŚWIADCZENIE USŁUG WSPARCIA TECHNICZNEGO DLA OPROGRAMOWANIA CHECK POINT

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi wsparcia technicznego Maintenance CPCES-CO-STANDARD (Check Point Collaborative Enterprise Support CO-Standard) do używanych przez Zamawiającego produktów oprogramowania Check Point, znajdujących się na koncie 0006592126 wraz z zakupem pakietu subskrypcji Enterprise Based Protection – NGTP 4 sztuki, po jednej sztuce dla każdego z kontenerów o numerze Certificate Key 1C4993408DBB, 3EF34F3A6AC9 6D3019610E58, 24A3D0F66411 – stanowiących elementy składowe systemu bezpieczeństwa Zamawiającego.
Wsparcie świadczone będzie przez Wykonawcę w oparciu o wsparcie producenta systemu. Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określa specyfikacja warunków zamówienia oraz istotne postanowienia umowy.

3.9.)Główny kod CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2021-09-27 do 2022-09-26

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

COMCERT Spółka Akcyjna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252524691

4.3.3.)Ulica

Adama Branickiego 13

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

02-972

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

358412,16 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00183582/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-09-26

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

357797,16 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
1.Maksymalna wartość umowy

358.412,16 zł brutto. 2. Wynagrodzenie z tytułu świadczenia wsparcia technicznego oprogramowania Check Point: 357.797,16 zł brutto. 3. Wynagrodzenie w ramach prawa opcji z którego Zamawiający podczas realizacji umowy NIE SKORZYSTAŁ: 615,00 zł brutto.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72611000-6Usługi w zakresie wsparcia technicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
564 878 zł
Próbka: 30 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
309 772 zł1 635 443 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 325 672 zł
Źródło próbki
CPV 72611000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
309 772 zł
Mediana
564 878 zł
Górny kwartyl
1 635 443 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Rządowe Centrum Legislacji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72611000-6 (Usługi w zakresie wsparcia technicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.