Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
149 888 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą gazów medycznych wraz z dzierżawą butli dla potrzeb Specjalistycznego Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II S.A
    Wartość umowy
    84 240 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą gazów medycznych wraz z dzierżawą butli dla potrzeb Specjalistycznego Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II S.A
    Wartość umowy
    7597 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą gazów medycznych wraz z dzierżawą butli dla potrzeb Specjalistycznego Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II S.A
    Wartość umowy
    1062 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą gazów medycznych wraz z dzierżawą butli dla potrzeb Specjalistycznego Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II S.A
    Wartość umowy
    49 845 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą gazów medycznych wraz z dzierżawą butli dla potrzeb Specjalistycznego Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II S.A
    Wartość umowy
    7145 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZP/TP/2022/37-gazy medyczne

Zamawiający Specjalistyczne Centrum Medyczne im. św. Jana Pawła II Spółka Akcyjna (Polanica-Zdrój, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „ZP/TP/2022/37-gazy medyczne”, wybierając ofertę wykonawcy Linde Gaz Polska Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 149 888 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
149 888 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 5 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Linde Gaz Polska Sp. z o.o. za łącznie 149 888,23 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE IM. ŚW. JANA PAWŁA II SPÓŁKA AKCYJNA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 020493961

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana Pawła II 2

1.5.2.)Miejscowość

Polanica-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

57-320

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@scm.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.scm.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bip.scm.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ZP/TP/2022/37-gazy medyczne

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-92cfa18e-2832-11ed-9071-8637ea33a6f9

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00373443

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-10-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00324684/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/TP/2022/37-gazy medyczne

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

72365,60 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą gazów medycznych wraz z dzierżawą butli dla potrzeb Specjalistycznego Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II S.A.

4.5.3.)Główny kod CPV

24111500-0 - Gazy medyczne

4.5.5.)Wartość części

30000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą gazów medycznych wraz z dzierżawą butli dla potrzeb Specjalistycznego Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II S.A.

4.5.3.)Główny kod CPV

24111500-0 - Gazy medyczne

4.5.5.)Wartość części

5200,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą gazów medycznych wraz z dzierżawą butli dla potrzeb Specjalistycznego Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II S.A.

4.5.3.)Główny kod CPV

24111500-0 - Gazy medyczne

4.5.5.)Wartość części

720,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą gazów medycznych wraz z dzierżawą butli dla potrzeb Specjalistycznego Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II S.A.

4.5.3.)Główny kod CPV

24111500-0 - Gazy medyczne

4.5.5.)Wartość części

30565,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup z dostawą gazów medycznych wraz z dzierżawą butli dla potrzeb Specjalistycznego Centrum Medycznego im. św. Jana Pawła II S.A.

4.5.3.)Główny kod CPV

24111500-0 - Gazy medyczne

4.5.5.)Wartość części

5875,80 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

84240,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

84240,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

84240,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Linde Gaz Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6770067397

7.3.3)Ulica

ul. Prof. Michała Życzkowskiego 17

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-864

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

84240,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7596,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7596,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7596,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Linde Gaz Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6770067397

7.3.3)Ulica

Prof. Michała Życzkowskiego 17

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-864

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7596,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1061,86 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1061,86 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1061,86 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Linde Gaz Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6770067397

7.3.3)Ulica

Prof. Michała Życzkowskiego 17

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-864

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1061,86 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

49844,81 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

49844,81 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

49844,81 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Linde Gaz Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6770067397

7.3.3)Ulica

Prof. Michałą Życzkowskiego 17

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-864

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

49844,81 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7145,06 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7515,72 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7145,06 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Linde Gaz Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6770067397

7.3.3)Ulica

Prof. Michała Życzkowskiego 17

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-864

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7145,06 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

24111500-0Gazy medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
567 596 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
351 835 zł1 345 131 zł
Rozstęp międzykwartylowy
993 296 zł
Źródło próbki
CPV 24111500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
351 835 zł
Mediana
567 596 zł
Górny kwartyl
1 345 131 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Specjalistyczne Centrum Medyczne im. św. Jana Pawła II Spółka Akcyjna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Polanica-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 149 888 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 24111500-0 (Gazy medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Linde Gaz Polska Sp. z o.o. (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.