Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
540 356 zł
Umowa zawarta
20 września 2022
Okres realizacji
od 27 września 2022 do 26 września 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Ilość godzin asyst technicznych świadczonych w siedzibie Zamawiającego20%Doświadczenie osoby skierowanej do realizacji zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ŚWIADCZENIE USŁUG WSPARCIA TECHNICZNEGO DLA OPROGRAMOWANIA CHECK POINT

Zamawiający Rządowe Centrum Legislacji (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „ŚWIADCZENIE USŁUG WSPARCIA TECHNICZNEGO DLA OPROGRAMOWANIA CHECK POINT”, wybierając ofertę wykonawcy Integrity Partners Sp. z o.o. Wartość umowy: 540 356 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Rządowe Centrum LegislacjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 20 września 2022
Wartość umowy
540 356 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Integrity Partners Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 540 356,22 zł (umowę zawarto 20 września 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 27 września 2022 r. do 26 września 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Rządowe Centrum Legislacji

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5262386150

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Krucza 36/Wspólna 6

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-522

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

(22) 694-75-26

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia_wzp@rcl.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rcl.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c290c2a3-2907-11ed-9171-f6b7c7d59353

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ŚWIADCZENIE USŁUG WSPARCIA TECHNICZNEGO DLA OPROGRAMOWANIA CHECK POINT

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c290c2a3-2907-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00356574

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-09-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00010620/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Świadczenie usług wsparcie technicznego dla oprogramowania Check Point

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00328589/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RCL.BAF.2710.5/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

291392,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usługi wsparcia technicznego Maintenance CPCES-CO-STANDARD (Check Point Collaborative Enterprise Support CO-Standard) do używanych przez Zamawiającego produktów Check Point, znajdujących się na koncie 0006592126 wraz z zakupem pakietu subskrypcji Enterprise Based Protection – NGTX (Next Generation Threat Extraction) 4 sztuki, po jednej sztuce dla każdego z kontenerów o numerze Certificate Key 1C4993408DBB, 3EF34F3A6AC9 6D3019610E58, 24A3D0F66411 – wchodzących w skład systemu bezpieczeństwa Zamawiającego, zwanego dalej „systemem” lub „systemem Check Point”. Wsparcie systemu świadczone będzie przez Wykonawcę w oparciu o wsparcie producenta systemu.
2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia stanowią Istotne postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

540356,22 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

540356,22 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

540356,22 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Integrity Partners Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142173791

7.3.3)Ulica

CHŁODNA 51

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-867

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

540356,22 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-09-27 do 2023-09-26

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72611000-6Usługi w zakresie wsparcia technicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
609 756 zł
Próbka: 29 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
327 087 zł1 668 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 340 913 zł
Źródło próbki
CPV 72611000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
327 087 zł
Mediana
609 756 zł
Górny kwartyl
1 668 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Rządowe Centrum Legislacji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 540 356 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72611000-6 (Usługi w zakresie wsparcia technicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Integrity Partners Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.