WYBÓR DOSTAWCÓW ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH, NA RZECZ PRZEDSZKOLA NR 66 WE WROCŁAWIU
Zamawiający Przedszkole nr 66 Bajkolandia we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „WYBÓR DOSTAWCÓW ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH, NA RZECZ PRZEDSZKOLA NR 66 WE WROCŁAWIU”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 263 392 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=840, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,3 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
24 wpisów- Ogłoszenie
20 sierpnia 2021
Termin ofert: 30 sierpnia 2021 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
10 września 2021
1 oferta4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
01 kwietnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
28 kwietnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
28 kwietnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
28 kwietnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
04 maja 2022
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
07 czerwca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
07 czerwca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
07 czerwca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
07 czerwca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
07 czerwca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
07 czerwca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
15 września 2022
- Wykonanie umowy
15 września 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 września 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 września 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 września 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 września 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 września 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 września 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 września 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 września 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
15 września 2022
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Przedszkole nr 66 Bajkolandia we Wrocławiu |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000206316 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Łączna 1-5 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wrocław |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 54-004 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL514 - Miasto Wrocław |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 71 798 68 08 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat.p066@wroclawskaedukacja.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.przedszkole66.edu.wroclaw.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-846ad48b-0183-11ec-b885-f28f91688073 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00349088 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-09-15 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00155291/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | WYBÓR DOSTAWCÓW ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH, NA RZECZ |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest wybór dostawców artykułów spożywczych na rzecz Przedszkola nr 66 we Wrocławiu. Asortyment: mięso, wędliny, drób. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest wybór dostawców artykułów spożywczych na rzecz Przedszkola nr 66 we Wrocławiu. Asortyment: woda źródlana. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 41100000-0 - Woda naturalna |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-08-30 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO E.M.K. SMOLAREK Sp. J. |
| 4.3.3.) | Ulica | J.U. Niemcewicza 3 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kościan |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 64-000 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 29316,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00177188/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Działania wojenne na Ukrainie - niekontrolowany wzrost cen dóbr i surowców |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Zmiana wartości umowy |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 10992,00 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 31944,22 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.