Kompleksowa usługa hotelowa na potrzeby 2 szkoleń pn. Usługi cyfrowe wspomagające transfer wiedzy i wdrażanie nowych technologii w rolnictwie
Zamawiający Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie (Brwinów, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kompleksowa usługa hotelowa na potrzeby 2 szkoleń pn. Usługi cyfrowe wspomagające…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 352 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1358, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
07 lipca 2022
Termin ofert: 19 lipca 2022 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
22 sierpnia 2022
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
15 września 2022
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Centrala w Brwinowie, Oddział w Krakowie, Oddział w Poznaniu, Oddział w Radomiu,Oddział w Warszawie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 015900539 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Pszczelińska 99 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Brwinów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 05-840 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL913 - Warszawski zachodni |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 61 823 20 81 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | poznan@cdr.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://cdr.gov.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-10bf3cbe-fd72-11ec-8000-d680d39e541a |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00348812 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-09-15 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00243912/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Dotacja Celowa SIR tj. II Schemat pomocy technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Kompleksowa usługa hotelowa na potrzeby 2 szkoleń pn. Usługi cyfrowe wspomagające transfer wiedzy i wdrażanie nowych technologii w rolnictwie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa hotelowa na potrzeby 2 szkoleń pn. Usługi cyfrowe wspomagające transfer wiedzy i wdrażanie nowych technologii w rolnictwie. Przedmiot zamówienia powinien być wykonany w Trójmieście, województwo pomorskie (Gdańsk lub Gdynia lub Sopot). |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 55100000-1 - Usługi hotelarskie |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-07-27 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2022-08-16 do 2022-08-19 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Studnia Potencjału Marcin Achremowicz |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8992683324 |
| 4.3.3.) | Ulica | al. Piastów 12a |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Wrocław |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 52-425 |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 34818,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00313493/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-08-19 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 34818,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Nie |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.