Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja pokrycia dachu budynku sali sportowej przy SP w Rybnie

Zamawiający Gmina Rybno (Rybno, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja pokrycia dachu budynku sali sportowej przy SP w Rybnie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RybnoRybno, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 12 września 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 520 353 zł
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Rybno

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000543670

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Lubawska 15

1.4.2.)Miejscowość

Rybno

1.4.3.)Kod pocztowy

13-220

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

rybno@gminarybno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gminarybno.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ea2c27d1-93ec-11ec-9bc1-c2db95d08897

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00343354

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-09-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00065150/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja pokrycia dachu budynku sali sportowej przy SP w Rybnie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest modernizacja pokrycia dachu sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rybnie przy ul. Wyzwolenia 12 i obejmuje

1) Zdemontowanie i utylizacja: a) istniejącego pokrycia wraz z obróbkami i rynnami i rurami spustowymi, b) membrany, wełny mineralnej wraz z konstrukcją sufitu podwieszanego, c) niewłaściwie zamontowanych płatwi, 2) Zamontowanie i wykonanie: a) poszerzenia podparcia płatwi środkowych, b) oczyszczenie konstrukcji stalowej kratownic wraz ze stężeniami c) inspekcji jakości i właściwości wszystkich połączeń spawanych konstrukcji przez uprawnioną osobę, d) ewentualnych robót poprawkowych w zakresie konstrukcji nośnej dachu wynikające z przeprowadzonej inspekcji e) prac malarskich zabezpieczenia przeciwkorozyjnego i przeciwpożarowego f) pokrycia z warstwowych płyt dachowych wraz z obróbkami oraz montażem nowej instalacji odprowadzającej wody opadowe z połaci dachowej. 2. Zamawiający informuje, iż na przedmiotowe zadanie zostało wydane pozwolenie na budowę – Decyzja Nr 501/2021 z dnia 23 września 2021.

3.9.)Główny kod CPV

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-03-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne Budownictwa "TOM" Nabożny Tomasz

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5811240120

4.3.4.)Miejscowość

Otłowiec 27

4.3.5.)Kod pocztowy

82-520

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

464378,51 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00104763/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-09-02

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

462056,62 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45261000-4Wykonywanie pokryć i konstrukcji da…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
520 353 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
243 963 zł770 081 zł
Rozstęp międzykwartylowy
526 118 zł
Źródło próbki
CPV 45261· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
243 963 zł
Mediana
520 353 zł
Górny kwartyl
770 081 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Rybno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rybno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45261000-4 (Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.