Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
256 450 zł
Umowa zawarta
9 września 2022
Okres realizacji
do 31 marca 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin postawienia środków do dyspozycji Zamawiającego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 1.228.400,00 zł na finansowanie planowanego deficytu budżetu Gminy Siekierczyn na 2022 rok

Zamawiający Gmina Siekierczyn (Siekierczyn, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 1.228.400,00 zł na finansowanie planowanego…”, wybierając ofertę wykonawcy Łużycki Bank Spółdzielczy. Wartość umowy: 256 450 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina SiekierczynSiekierczyn, Dolnośląskie (powiat Lubański →)opublikowano 12 września 2022
Wartość umowy
256 450 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 sierpnia 2022

    Termin ofert: 30 sierpnia 2022 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 września 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Łużycki Bank Spółdzielczy (Lubań), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 256 450,40 zł (umowę zawarto 9 września 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 marca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail