Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
515 000 zł
Umowa zawarta
8 września 2022
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy duplikatora płyt20%Termin płatności20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa duplikatora płyt cd-r i dvd-r wraz z sukcesywnymi dostawami materiałów eksploatacyjnych do urządzenia

Zamawiający Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. (Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa duplikatora płyt cd-r i dvd-r wraz z sukcesywnymi dostawami materiałów…”, wybierając ofertę wykonawcy Duplikuj.pl Robert Fil. Wartość umowy: 515 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
515 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    08 sierpnia 2022

    Termin ofert: 19 sierpnia 2022 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 września 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Duplikuj.pl Robert Fil (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 514 999,77 zł (umowę zawarto 8 września 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

TOMASZOWSKIE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 100558733

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Jana Pawła II 35

1.5.2.)Miejscowość

Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

97-200

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rpisarska@tcz.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalwtomaszowie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.szpitalwtomaszowie.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Sp.zo.o.

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa duplikatora płyt cd-r i dvd-r wraz z sukcesywnymi dostawami materiałów eksploatacyjnych do urządzenia

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-acc29d1f-16f4-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00339712

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-09-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00295682/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/45/II/Sp./2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa duplikatora płyt cd-r i dvd-r wraz z sukcesywnymi dostawami materiałów eksploatacyjnych do urządzenia. Szczegółowy opis i zakres zawiera załącznik Nr 2A do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30210000-4 - Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt)

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

514999,77 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

514999,77 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

514999,77 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Duplikuj.pl Robert Fil

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

531 145 02 68

7.3.3)Ulica

Tarnogórska 26

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-679

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-09-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

514999,77 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30210000-4Maszyny do przetwarzania danych (sp…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Tomaszowskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tomaszów Mazowiecki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 515 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30210000-4 (Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt)). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Duplikuj.pl Robert Fil (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.