Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
238 478 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie zajęć dydaktycznych na kursach języka polskiego dla repatriantów i członków ich rodzin w wymiarze 70 godzin dydaktycznych dla jednego kursu (zwanych dalej kursami), zapewnienie materiałów dydaktyc
    Wartość umowy
    60 121 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie zajęć dydaktycznych na kursach języka polskiego dla repatriantów i członków ich rodzin w wymiarze 70 godzin dydaktycznych dla jednego kursu (zwanych dalej kursami), zapewnienie materiałów dydaktyc
    Wartość umowy
    94 961 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie zajęć dydaktycznych na kursach języka polskiego dla repatriantów i członków ich rodzin w wymiarze 70 godzin dydaktycznych dla jednego kursu (zwanych dalej kursami), zapewnienie materiałów dydaktyc
    Wartość umowy
    83 397 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług edukacyjnych i szkoleniowych w zakresie przeprowadzenia zajęć dydaktycznych na 70-godzinnych kursach języka polskiego dla repatriantów i członków ich rodzin.

Zamawiający Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług edukacyjnych i szkoleniowych w zakresie przeprowadzenia zajęć…”, wybierając ofertę wykonawcy Andrzej Nowak FES Centrum Edukacji Zagranicznej. Łączna wartość umów: 238 478 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za GranicąWarszawa, Mazowieckieopublikowano 7 września 2022
Łączna wartość umów
238 478 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 sierpnia 2022

    Termin ofert: 22 sierpnia 2022 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    07 września 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Andrzej Nowak FES Centrum Edukacji Zagranicznej za łącznie 238 478,40 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail