Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
258 600 zł
Umowa zawarta
30 sierpnia 2022
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 258 600 zł – 395 590 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa kruszywa do naprawy dróg leśnych w Nadleśnictwie Wielbark w roku 2022 – część 2

Zamawiający Nadleśnictwo Wielbark (Wielbark, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa kruszywa do naprawy dróg leśnych w Nadleśnictwie Wielbark w roku 2022 – część 2”, wybierając ofertę wykonawcy DAMAKS Dawid Maksiński. Cena wybranej oferty: 258 600 zł. Złożono 5 ofert.

Cena wybranej oferty
258 600 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DAMAKS Dawid Maksiński (Chorzele), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 258 600,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 258 600,00 zł do 395 590,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Nadleśnictwo Wielbark

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510542960

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Stefana Czarnieckiego 19

1.5.2.)Miejscowość

Wielbark

1.5.3.)Kod pocztowy

12-160

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wielbark@olsztyn.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.olsztyn.lasy.gov.pl/wielbark

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_wielbark

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Gospodarka leśna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa kruszywa do naprawy dróg leśnych w Nadleśnictwie Wielbark w roku 2022 – część 2

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-124fa71a-131e-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00335583

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-09-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00290318/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

S.270.4.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

342250 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa pospółki żwirowej w ilości 5000 ton oraz kruszywa łamanego w ilości 1300 ton z przeznaczeniem do bieżących napraw dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Wielbark.

4.5.3.)Główny kod CPV

14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

258600 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

395590 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

258600 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DAMAKS Dawid Maksiński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7611538241

7.3.3)Ulica

Bugzy Płoskie 2

7.3.4)Miejscowość

Chorzele

7.3.5)Kod pocztowy

06-330

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

318078 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

14210000-6Żwir, piasek, kamień kruszony i kru…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
375 000 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 731 zł567 869 zł
Rozstęp międzykwartylowy
394 138 zł
Źródło próbki
CPV 14210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
173 731 zł
Mediana
375 000 zł
Górny kwartyl
567 869 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Wielbark prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wielbark.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 258 600 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 14210000-6 (Żwir. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DAMAKS Dawid Maksiński (Chorzele). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.