Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
555 566 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dowóz uczniów do szkół na terenie gminy Zakrzew w roku szkolnym 2021/2022. Dowóz 141 dzieci do szkół, przewidywana ilość km do wykonania zadania dziennie, - ok. 600 km. Do obsługi zamówienia należy zapewnić minimum 2 autobusy po minimum 56
    Wartość umowy
    352 985 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dowóz 15 uczniów niepełnosprawnych do szkół na terenie Radomia oraz m. Bielicha . Przewidywana ilość km do wykonania zadania dziennie, - ok. 350 km. Do obsługi zamówienia należy zapewnić minimum 2 autobusy o łącznej liczbie miejsc siedzącyc
    Wartość umowy
    202 581 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowa usługa15%Samochód zastępczy15%Termin płatności10%Czas podstawienia pojazdu zastępczego w przypadku awarii20%Termin płatności20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2022/2023.

Zamawiający Gmina Zakrzew (Zakrzew, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz uczniów do szkół w roku szkolnym 2022/2023”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Biuro Podróży JAWAL - TOUR Janusz Walkiewicz. Łączna wartość umów: 555 566 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Gmina ZakrzewZakrzew, Mazowieckie (powiat Kozienicki →)opublikowano 5 września 2022
Łączna wartość umów
555 566 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 sierpnia 2022

    Termin ofert: 10 sierpnia 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    05 września 2022

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Usługi Przewozowe Osób Janusz Walkiewicz Biuro Podróży JAWAL - TOUR Janusz Walkiewicz za łącznie 555 566,04 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail