Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Realizacja projektu grantowego „ Cyfrowa Gmina” o numerze POPC.05.01.00-00-0001/21-00”

Zamawiający Gmina Gdów (Gdów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Realizacja projektu grantowego „ Cyfrowa Gmina” o numerze POPC.05.01.00-00-0001/21-00”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GdówGdów, Małopolskie (powiat Wielicki →)opublikowano 2 września 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,1 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Gdów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351555996

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 40

1.4.2.)Miejscowość

Gdów

1.4.3.)Kod pocztowy

32-420

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.4.7.)Numer telefonu

12 251 41 66

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@gdow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gdow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5c7aa726-f904-11ec-8000-d680d39e541a

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00331283

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-09-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00235379/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej V Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU działania 5.1 Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia dotycząca realizacji projektu grantowego „Cyfrowa Gmina”

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Realizacja projektu grantowego „ Cyfrowa Gmina” o numerze POPC.05.01.00-00-0001/21-00”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa urządzeń UTM02

3.9.)Główny kod CPV

32422000-7 - Elementy składowe sieci

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja oraz rozbudowa sieci LAN- dostawa urządzeń z montażem

3.9.)Główny kod CPV

32428000-9 - Modernizacja sieci

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PRZEMYSŁAW STOPA

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6832014010

4.3.3.)Ulica

Gdów 419

4.3.4.)Miejscowość

Gdów

4.3.5.)Kod pocztowy

32-420

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

15000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00311823/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-07-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

15000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Gdów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32422000-7 (Elementy składowe sieci). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.