Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
618 437 zł
Umowa zawarta
29 sierpnia 2022
Okres realizacji
do 30 grudnia 2022
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena80%Termin gwarncji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa telewizorów wraz z systemem do obsługi tv oraz montażem i uruchomieniem w obiektach 23 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego.

Zamawiający 23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitactyjny SP ZOZ (Lądek-Zdrój, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa telewizorów wraz z systemem do obsługi tv oraz montażem i uruchomieniem w…”, wybierając ofertę wykonawcy GT-POL Tomasz GESULIS. Wartość umowy: 618 437 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
618 437 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GT-POL Tomasz GESULIS (Wrocław), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 618 436,62 zł (umowę zawarto 29 sierpnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 grudnia 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitactyjny SP ZOZ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 890053731

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pl. Mariański 7/8

1.5.2.)Miejscowość

Lądek-Zdrój

1.5.3.)Kod pocztowy

57-540

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 748117219

1.5.8.)Numer faksu

+48 748140946

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@23wszu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.23wszur.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-10b4397c-17a6-11ed-acbd-46d0480cd9c4

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa telewizorów wraz z systemem do obsługi tv oraz montażem i uruchomieniem w obiektach 23 Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-10b4397c-17a6-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00324270

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-08-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00001571/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.7 Dostawa telewizorów, usługi instalowania urządzeń do dystrybucji kanałów telewizyjnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00297237/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

11 / P podst. / 22

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

487805,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych na wymienione w specyfikacji technicznej dostawy i usługi. Zakres przedmiotu zamówienia zawarty w załączniku nr 3 stanowi całość zamówienia.
2. Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie zadania polegającego na dostarczeniu telewizorów ich zamontowaniu oraz uruchomieniu systemu tv na dostarczonych telewizorach w pomieszczeniach 23 WSZUR tj. w budynku :
a) Pawilon nr I
b) Pawilon nr II
c) Pawilon nr III
Szczegółowy zakres dostaw i usług został określony w Specyfikacji Technicznej wykonania zadania ( załącznik 3 do SWZ ) oraz we wzorze do umowy ( załącznik nr 4 do SWZ ).
Wymienione załączniki zamieszczono na stronie internetowej prowadzonego podstępowania.

4.5.3.)Główny kod CPV

32324600-6 - Telewizory cyfrowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

51310000-8 - Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych, radiowych, dźwiękowych i wideo

45312300-0 - Instalowanie anten

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

618436,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

618436,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

618436,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GT-POL Tomasz GESULIS

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8942811292

7.3.3)Ulica

ul. Serowarska7, lok. 1

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.5)Kod pocztowy

54-009

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

618436,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-12-30

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

b/z

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitactyjny SP ZOZ prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lądek-Zdrój.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 618 437 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32324600-6 (Telewizory cyfrowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GT-POL Tomasz GESULIS (Wrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.