Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

,, Dostawa i montaż liczników ciepła, regulatorów przepływów w węźle głównym oraz urządzeń automatyki budynkowej BMS wraz z uruchomieniem i aktualizacją grafik systemu BMS w WSS SP SPZOZ".

Zamawiający WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Lublin, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „,, Dostawa i montaż liczników ciepła, regulatorów przepływów w węźle głównym oraz…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431018940

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

al. Kraśnicka 100

1.4.2.)Miejscowość

Lublin

1.4.3.)Kod pocztowy

20-718

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@szpital.lublin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.szpital.lublin.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eb08cfda-0355-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00323920

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-08-29

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00255717/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Podniesienie efektywności energetycznej budynków Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego SP ZOZ w Lublinie - realizowanej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Działanie 5.2. Efektywność Energetyczna Sektora Publicznego.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

,, Dostawa i montaż liczników ciepła, regulatorów przepływów w węźle głównym oraz urządzeń automatyki budynkowej BMS wraz z uruchomieniem i aktualizacją grafik systemu BMS w WSS SP SPZOZ".

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa urządzeń automatyki budynkowej BMS zgodnych z istniejącym systemem na obiekcie Zamawiającego celem integracji elektronicznych układów kompensacji mocy biernej i filtracji wyższych harmonicznych oraz liczników ciepła wraz z uruchomieniem i aktualizacją grafik systemu BMS

3.9.)Główny kod CPV

32441200-8 - Sprzęt telemetryczny i sterujący

3.10.)Dodatkowy kod CPV

32441100-7 - Telemetryczny system nadzoru

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-26

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2022-07-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

GAWĘDA JACEK JDG ELEKTRO

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 716 200 42 91

4.3.3.)Ulica

ul. Wigilijna 14/9

4.3.4.)Miejscowość

Lublin

4.3.5.)Kod pocztowy

20-501

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

53038,52 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00300504/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-07-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

53038,52 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32441200-8Sprzęt telemetryczny i sterujący
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32441200-8 (Sprzęt telemetryczny i sterujący). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.