Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
68 000 zł
Umowa zawarta
16 sierpnia 2022
Okres realizacji
do 15 września 2022
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Renowacja parkietów w wybranych pomieszczeniach budynku głównego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

Zamawiający Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Renowacja parkietów w wybranych pomieszczeniach budynku głównego Akademii Muzycznej im.…”, wybierając ofertę wykonawcy EBENISTA Wojciech Gabor. Wartość umowy: 68 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
68 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EBENISTA Wojciech Gabor (Siecieborowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 68 000,00 zł (umowę zawarto 16 sierpnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 września 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000275748

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pl. Jana Pawła II nr 2

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-043

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.7.)Numer telefonu

71 31 00 500

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kancelaria.ogolna@amkl.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.amuz.wroc.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/amuz_wroc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Renowacja parkietów w wybranych pomieszczeniach budynku głównego Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-90a1298d-fcf9-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00307896

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-08-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00240542/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP 262-8/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

4513170,69 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

50000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest renowacja parkietów w pomieszczeniach oficyny wysokiej budynku głównego Akademii Muzycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
2. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest wykonać następujące roboty:
1) renowację parkietu poprzez cyklinowanie maszynami bezpyłowymi,
2) podklejenie parkietu w miejscach tego wymagających poprzez iniekcję odpowiedniego kleju pod parkiet,
3) Do wyceny podklejenia należy przyjąć 50 % całkowitej powierzchni podłóg na piętrach od I do IV – około 168 m2,
4) szpachlowanie szczelin i ubytków w klepkach,
5) należy przewidzieć konieczność wymiany fragmentów parkietu, w miejscach gdzie uszkodzenia klepek będą niemożliwe do naprawienia – należy przyjąć do wyceny 5% całkowitej powierzchni podłóg na piętrach I do IV – około 16 m2
6) należy przewidzieć konieczność miejscowego przełożenia istniejącego parkietu w miejscach występowania dużych szczelin miedzy klepkami –należy przyjąć do wyceny 5% całkowitej powierzchni podłóg na piętrach I do IV – około 16 m2,
7) zerwanie istniejących listew przypodłogowych i montaż nowych. Listwy z drewna litego o przekroju 30 x min. 50 mm z frezem wklęsłym. Przy obliczaniu ilości listew pominąć pomieszczenia na parterze gdzie należy pozostawić listwy istniejące. Listwy w narożnikach i na odcinakach prostych łączyć pod kątem 45 stopni.
Należy mieć na uwadze większa ilość narożników i połączeń z uwagi na zastosowane w pomieszczeniach wnęki podokienne oraz ściany łamane ze względów akustycznych (po jednej
w pomieszczeniu).
8) nałożenie warstwy lakieru podkładowego - 1 warstwa,
9) nałożenie lakieru nawierzchniowego - 3 warstwy, z przeszlifowaniem parkietu pomiędzy nakładaniem poszczególnych warstw lakieru.

4.5.3.)Główny kod CPV

45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

68000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

68000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

68000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EBENISTA Wojciech Gabor

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 021039098

7.3.4)Miejscowość

Siecieborowice

7.3.5)Kod pocztowy

55-200

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

68000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-09-15

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45432114-6Roboty w zakresie podłóg drewnianyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 68 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45432114-6 (Roboty w zakresie podłóg drewnianych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EBENISTA Wojciech Gabor (Siecieborowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.